Chelsea iki Galatasaraylı’yı istiyor

Galatasaray‘ın Şampiyonlar Ligi’nde çeyrek finale yükseldiği maçı izleyen Chelsea‘nin sahibi Roman Abramovich, eski oyuncusu Drogba’yı arayıp tebrik etti.

Rus işadamının Ocak ayında da takıma geri döndürmek için büyük çaba harcadığı Drogba’ya, Burak hakkında “Yeni partnerin çok iyi golcü” dediği ve “Beckham gibi de yakışıklı. Bize gelirse çok forma sattırır. Tarzını beğendim. Nasıl bir karakteri var?” dediği öğrenildi. Drogba ise “Burak hem iyi bir golcü hem de çok samimi ve iyi bir dost. Size S.Bükreş maçında başarılar. Bu sezon rakip değiliz ama seneye olabiliriz” dedi.

Burak Yılmaz’ın Şampiyonlar Ligi’nde son 6 maçta da gol atma başarısı göstermesi, Muslera’nın ise Schalke deplasmanındaki muhteşem performansı Avrupa’nın devlerinin gözünü Galatasaray’a çevirdi.

Burak Yılmaz için Chelsea’nin yanı sıra Arta Turan’ın takımı A.Madrid ve Napoli’nin de devrede olduğu biliniyor. Muslera için ise Chelsea ve Barcelona nabız yokluyor. Hatırlanacağı gibi Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, iki yıldızına toplam 50 milyon Euro değer biçmişti.

- Sponsor Bağlantı -

SON HABERLER