24 Şubat 2024 Cumartesi

Beni tehdit olarak görüyorlar

Eski federasyon başkanı Mehmet Ali Aydınlar aylar süren suskunluğunu Beyaz TV’ye verdiği röportaj ile bozdu.

Aydınlar, “Hiçbir düşüncemde değişiklik yok. Eğer yaptığım tek bir yanlış varsa oda Fenerbahçe’yi korudum, Fenerbahçe’yi koruduğum için kendimi feda ettim. Fenerbahçe’deki geleceklerinde beni tehlike ve tehdit olarak görenler; taraftara, kongre üyelerine karşı bunu bir fırsat bilerek beni kötü göstermek, karalamak gibi bir yol seçtiler. Ama güneş balçıkla sıvanmaz. Herkes her şeyi biliyor. Fenerbahçe’yi yönetenler heralde kendi mevkileri açısından beni tehdit olarak görüyor” dedi.

Aydınlar, Fenerbahçe Kulübü ile arasındaki 45 milyon Euro’luk tazminat davası polemiği hakkında ise “Evet birisinin 45 milyon Euro ödemesi lazım.. Kimin ödemesi gerektiği çok belli aslında ama ben bu topa girersem yeniden bu kavgalar alevlenirse hoş olmaz. Birileri bu parayı ödemek zorunda kalır” yorumunu yaptı.

Sarı – Lacivertli kulübe başkan olmak isteyip istemediğiyle ilgili bir soruya Aydınlar, “Şu anda Fenerbahçe’nin bir başkanı var. Ortada bir kongre ortamı yok. Kongre ortamı olursa o zaman bakarız. Bana talep olursa başkanlık durumunu değerlendiririz” cevabını verdi.

- Sponsor Bağlantı -

SON HABERLER