Milito Galatasaray’ı istiyor

Diego Forlan’ın işini bir türlü bitiremeyen Cim-Bom’a, Inter’in dünyaca ünlü golcüsü Diego Milito’dan gelen haber heyecan yarattı. Daha önce sarı-kırmızılıların teklifini geri çeviren 32 yaşındaki Arjantinli yıldızın, bu fikrinden vazgeçtiği öğrenildi.
Galatasaray’ın kendisine yaptığı senelik 4.5 milyon euroluk öneriyi kabul ettiğini belirten Milito’nun, Inter’le yeniden masaya oturulmasını istediği belirtildi. Milito ile daha önceden görüşmeler yapan ünlü spor avukatı Vicente Montes de, Galatasaray’ın rotayı yıldız futbolcuya çevirdiğini doğruladı. Montes, Milito’nun Cim-Bom’a gelmeye sıcak baktığını ve transferin önünde bir engel olmadığını söyledi. Galatasaray’ın futbolcuya ve kulübe ödenecek ücretler konusunda girişimler yaptığına dikkat çeken Vicente Montes, “Bu konuda önemli gelişmeler olabilir. Daha fazla detay vermek sakıncalıdır” yorumunda bulundu.

Bilindiği gibi Teknik Direktör Fatih Terim mutlaka bir golcü transferi istediğini defalarca dile getirmiş yönetimde Forlan, Adebayor ve Milito ile görüşmelere başlamıştı.

- Sponsor Bağlantı -

SON HABERLER