27 Şubat 2024 Salı

Bu kararı reddediyoruz

Aziz Yıldırım’ın birden fazla maçta şike ve teşvik primlerinden suçları onandı. Yargıtay kararına göre Aziz Yıldırım 2 yıl 2 ay daha hapis yatacak. Aziz Yıldırım’ın rüşvet suçundan cezası da onandı.

Bu haber gündeme bomba gibi düşerken, Şike davasında Aziz Yıldırım’ın avukatlığını yapan Faik Işık twitter’dan çok çarpıcı açıklamalar yaptı.

 

Avukat Faik Işık twitter’da şunları dedi: 

 

“- Türkiye Cumhuriyeti’ndeki cemaat polislerinin suçlamalarını, cemaat savcılarının iddianamelerini, cemaat hakimlerinin kararlarını reddediyoruz.

– Husumetimiz var. Hasım olanlar diğerinin polisi, savcısı, hakimi, HSYK’sı, Yargıtay üyesi olamazlar.

– Uyanmanın ve ayağa kalmanın vakti geldi. Bu zaman, yurtdışında bu yargıdan kaçıp polisi, yargıyı, medyayı, HSYK’sı yönetme zamanı değildir.

– Bu ahval ve şerait içinde dahi vazifemiz: Türk istiklalini korumak ve kollamaktır. Meclistekiler seçim kazanmayı öncelikli görüyorlarsa yazık.

– Daha nereye kadar geriye çekilecek ve susacaksınız: Bizim derdimiz o ya da bu partinin daha fazla belediye başkanı kazanması mı?

– Fenerbahçe’yi kim teslim almak istiyorsa, kim Aziz Bey’in yerini istiyorsa; gelsin Saraçoğlu ve taraftar sizi bekliyor.

– Fenerbahçe forması giydirilmiş bazı provakötörler, yanlış hareketler yaptırıp bu düzenin bozulmasına yönelik başkaldırışı önlemek isterler”

- Sponsor Bağlantı -
- Sponsor Bağlantı -

SON HABERLER