30 Mayıs 2024 Perşembe

Kocaman yalanlama

Teknik direktörlüğünün ilk yılında Fenerbahçe’yi şampiyonluğa ulaştıran ancak şike soruşturmasıyla tüm camia gibi şok olan Aykut Kocaman, belki de hayatının en zor günlerini yaşıyor.

İlk günlerde söylentilere, “Biz bu şampiyonluğu alın terimizle kazandık. Futbolcularım olağanüstü çaba sarfettiler. Ölüm riskinin olduğu bir ortamda bileklerinin hakkıyla şampiyon oldular. Kimse bunu lekeleyemez” tepkisini veren genç hoca, bir yandan yeni sezon hazırlıklarını sürdürürken, diğer yandan oyuncularını yaşananlardan uzak tutma uğraşına girdi. Bu süreçte hiç olmadığı kadar yıpranan Kocaman’ın, yakın çevresine, “Fenerbahçe küme düşürülürse, ben de tepki olarak aktif spor yaşamımı noktalarım. Haksız yere bir puanımız bile silinirse, ben yokum, bu işi bırakırım” dediği iddia edildi.

Ancak ne kadar yıpransa ve zor günler geçirse de, Aykut Kocaman’ın böyle bir düşünce içinde olmadığı belirlendi.  Fenerbahçe ile henüz yeni sözleşme bile yapmadığını kaydeden Kocaman’ın, “Camianın ve benim istemediğim bir karar çıksa da ayrılmayı asla düşünmüyorum. Batan gemiyi en son kaptanlar terkeder. Ben, sonuç ne olursa olsun buradayım. Fenerbahçe’nin bize eskisinden çok daha fazla ihtiyacı var. Kulübün toparlanması, yola devam etmesi ön planda. Sadece yönetim tarafından gönderilmem durumunda bırakırım.

Yönetimin alacağı her kararın da yanında olacağım” dediği belirtildi.

- Sponsor Bağlantı -
- Sponsor Bağlantı -

BANKO İDDAA TAHMİNLERİ