Galatasaray’dan sert cevap

Galatasaray kulübünden yapılan o açıklama;

Bayram Tutumlu adlı bir şahsın, Galatasaray Spor Kulübü’ne ve Başkanı’na yönelik, bir süredir devam eden hakaret niteliğindeki asılsız söylemleriyle ilgili açıklama yapma gereği duyulmuştur:

1.      Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Ünal Aysal’ın, söz konusu şahısla, ne telefonla, ne de yüz yüze hiç bir görüşmesi olmamıştır. Başkanımız, bu şahsı tanımadığı gibi, böyle birinin mevcudiyetinden bile haberi yoktur.

2.      Menajerlik yaptığı bilinen Bayram Tutumlu’yla, Galatasaray Spor Kulübü arasında, ne bir futbolcu transferi, ne de teknik direktör arayışı konusunda hiç bir konuşma ve temas olmamıştır.

3.      Arkasında başka mihrakların bulunduğunu düşündüğümüz ve aklî dengesinin yerinde olmadığına inandığımız  bu şahsın, ‘halisünasyon’ boyutundaki iftira ve söylemleriyle ilgili dava açılmış olup, Galatasaray Spor Kulübü’nün ve Başkanı’nın itibarını hedef alan hakaretlerine kesinlikle izin verilmeyecektir.
 
Kamuoyunun bilgisine sunulur.

Galatasaray Spor Kulübü 

Menajer Bayram Tutumlu neler söylemişti;

Kendi resmi Twitter hesabından açıklamalar yapan Bayram Tutumlu, Ünal Aysal’ı yalancılıkla suçladı.

Ünal Aysal’ın Galatasaray’ı tarihi bir uçuruma sürüklediğini belirten Tutumlu, ‘Ünal Aysal ya istifa edecek ya da takımı ölesiye borçlandırıp satın alacak. Daha önce Atletico Madrid’de bu oldu. Ama Galatasaray taratarı buna izin vermeyecek kadar büyük’ dedi.

Melo’ya gelen 10 milyon dolarlık teklifi ne menajeri olarak kendisine ne de Melo’ya söylemeyerek yanlış bir iş yaptığını dile getiren bayram Tutumlu, oyuncusuna bu konuyu anlatacağını belirtti ve şunları söyledi. “Melo sokak çocuğudur. Kendisine gelen teklifi ona iletmezsen gider kim yaptıysa o adamı ısırır. Ben daha ağır şeyler söyleyecektim ancak içimde tutuyorum. Beni Ünal Aysal’ın etrafından kimse aramasın. Böyle giderse Melo ile Galatasaray bu sezon büyük sorun yaşar. Melo saat farkından dolayı şu an konudan haberdar değil. Ama bundan sonra olacak. Ben de kendilerine Melo’ya Avrupa dışından teklif olduğunu ilettim. Ancak kendisi de bana Melo’ya 10 milyon dolar önerildiğini ancak satmadıklarını belirtti. Bu teklifi bana nasıl söyelemezler, Melo’ya nasıl söylemezler.

Bundan sonra Ünal Aysal diye biri benim için yok.” Ünal Aysal’a çok sert sözler sarf eden Bayram Tutumlu, Melo’nun takımdan ayrılmak isteyebileceğini de dile getirdi.

- Sponsor Bağlantı -

SON HABERLER