Florya’da Prandelli kanunları

Galatasaray haberleri,

Florya çalışmalarında son derece neşeli ve esprili tavırları ile dikkat çeken, Avrupa kampında tatlı-sert ama babacan yüzünü gösteren Prandelli, artık İtalyan Fatih Terim rolüne bürünecek.

ÇİZME’DE BOL CD İZLEDİ

Ünal Aysal’ın Prandelli projesini sunarken “Disiplinden asla taviz vermeyen” teknik adam rolüne uygun hareket edecek olan Prandelli, İtalya’da işi sıkı tutup adeta ders çalıştı. Futbolcularla ilgili geçen sezonki CD’leri izlemeye devam eden ve kurmayları ile analizler yapan tecrübeli teknik adam, ikinci 25 Ağustos’taki F.Bahçe Süper Kupa derbisine kadar taviz vermeden uyulması gereken kurallar listesi yaparken takıma sezon boyunca disiplini enjekte etmek için kırmızı çizgileri olan bir liste hazırladı. İşte Sezar kanunları

prandelli kanunları

İŞTE PRANDELLİ KURALLAR

1- FİZİK KONDİSYON

Tatil bitti, artık yeni sezona ciddi hazırlık dönemi başlıyor. Oyuncular hem idmanlarda hem izin günlerinde fizik kondisyon adına özel çaba gösterecek.

2- HIZ ÇALIŞMALARI

Takımda görülen en önemli eksik hız.. Türk oyuncuları özellikle İtalya’nın çok gerisinde. Bütün takım ekstra hız çalışması yapacak.,

3- SAHA DIŞI HAREKETLER

Herkesin özel hayatı herkese. Ancak gidilen yerler ve gezilen alanlara ve saatlere dikkat edilecek. Taraftarın desteği olsa bile G.Saray’ı temsil etme adına zedeleciyi hareket yapılmayacak. Geze gezmeleri sadece haftada bir olacak ve izin gününde gerçekleşecek.

4-DOĞRU PR ÇALIŞMASI

Tıpkı teknik heyet gibi oyuncu grubunun da PR çalışması olacak. Futbolcuların açıklama ve sözleri belirli bir plan dahilinde ve organize şekilde olacak. 5-AİLE YEMEKLERİ YAPILSIN: Futbolcular arasındaki iletişimi doruğa çıkartmak için ortak aktivitiler olacak. Yemekler, birlikte bisiklete binme, topluca sosyal işlevli buluşmalar yapılacak.

6-YERLİ-YABANCI AYRIMI YOK

Geçmiş sezonlarda zaman zaman hortlayan yabancı-yerli ayrıştırması kesinlikle olmasın. Türk ve yabancı oyuncular arasında iletişim ve paylaşımı arttıran organizasyonlar yapılsın. (Gökhan Zanv e Melo kavgası Prandelli’ye anlatıldı ve buna önlem)

7-KUTUPLAŞMA DEĞİL AİLE

Burak, Selçuk ve Burak gibi üç kankanın G.Saray sevgisi güzel ancak bunun ölçüsü de olmalı. Gerek sahada top paylaşımı gerek saha dışında verilecek görüntülere dikkat edilsin.

- Sponsor Bağlantı -

SON HABERLER