22 Şubat 2024 Perşembe

Aziz Yıldırım Erman Toroğlu’nu yalanladı

Fenerbahçe kulübü başkanı Aziz Yıldırım yaptığı açıklama ile Erman Toroğlu’nun görüşünü merak ettiği iddiasını yalanladı.

Fenerbahçe resmi internet sitesinden yapılan o açıklama;

TRT 3’te Futbol Arenası isimli programda Fenerbahçe-Gaziantepspor maçı sonrası  şahsımın, karşılaşmadaki penaltı pozisyonu ile ilgili programın yorumcularından Erman Toroğlu’nun görüşünü merak ettiğime dair bir ifade kullanıldığını öğrenmiş bulunmaktayım.

Programın moderatörü Göktuğ Sevinçli’nin anonsunda söylediği bu bilgi doğru değildir, reyting uğruna izleyiciler bilinçli olarak yanıltılmaktadır.

TRT 3’te bahsi geçen bu program da dahil olmak üzere, halkı yanlış yönlendiren bu tür spor programlarını izleme alışkanlığım bulunmamaktadır, bahsi geçen yorumcunun görüşü ile ilgili de hiçbir merakım yoktur.

Programın moderatörünün bu ifadeyi kullandığı dakikalarda da Fenerbahçe Ülker basketbol takımımızın Cedevita Zagreb maçını takip etmekteydim.

Bu tür basit iddialarla TRT gibi bir kurumda program yapan kişinin, izleyicilerini daha fazla izlenme uğruna kandırmasını esefle kınıyor, takdiri kamuoyuna bırakıyorum.

Saygılarımla,

Aziz Yıldırım

- Sponsor Bağlantı -

SON HABERLER