Fenerbahçe sadece bir kulüp değil

Fenerbahçe’nin Brezilyalı yıldızı Diego Ribas, sarı lacivertli takımın doğru tercih olduğunu vurgularken, şampiyonluk için de iddialı açıklamalarda bulundu.

Yunan basınına konuşan Diego Ribas, sarı lacivertli camiayı seçmekle doğru bir karar aldığını belirterek, “Fenerbahçe’yi tercih ettim çünkü en iyisi onlardı. Türkiye’nin en büyük kulübü sonuçta. Burada çok mutluyum ve fazlasıyla tatmin olmuş durumdayım. Gerçek bir aile ortamı var. Elimden geleni yapıp şampiyon unvanımızı korumaya çalışacağım.” dedi.

Camianın bir kulüpte çok daha fazlasını ifade ettiğine dikkat çeken Brezilyalı, “Birçok aktiviteleri var. Fenerium diye geniş bir koleksiyonları var. Dünyanın dört bir köşeden taraftarları mevcut. Ayrıca fakir çocuklara ve yardıma muhtaç insanlara yardım etmek için sürekli sosyal organizasyonlar düzenleniyor. Kendi mobil firmamız bile var. Hepimiz tabii ki Fenercell kullanıyoruz.” şeklinde konuştu.

Yeni hedefinin tekrar milli takım olduğunu ekleyen 29 yaşındaki futbolcu, “Milli Takım şansımın devam ettiğini düşünüyorum. Birçok yetenekli yıldıza sahibiz. Geçmişte orada oynadım ve gerçekten çok iyiydi. Dönmek için öncelikle çok çalışmalı ve Fenerbahçe’yi belli bir noktaya taşımalıyım.” açıklamalarında bulundu.

- Sponsor Bağlantı -

SON HABERLER