Derbiden 3 puanla ayrılmak istiyoruz

Beşiktaş haberleri, Beşiktaş’lı Kerim Frei Fenerbahçe derbisi öncesinde açıklamalarda bulundu.

BJK TV muhabiri Tuna Akdemir’in sorularını yanıtlayan Kerim Frei’nin açıklamalarından satırbaşları şöyle:
 
“Kayseri Erciyesspor maçında iki gol atmanın mutluluğunu yaşadım ama maalesef bir faydası olmadı. 10 kişiyle maçı çevirmek kolay değildi. Böyle gidersek iyi yerlere varacağız.”
 
“Her sene gelişiyorum. Slaven Bilic, geçen seneden beri bana çok yardımcı oluyor. Neler yapmam gerektiğini söylüyor. Hala istediğim performansta değilim. Daha çok çalışmam gerektiğini biliyorum.”
 
“Çok iyi bir takıma sahibiz. Güzel insanlardan oluşan bir grubuz. Antrenmana neşeyle geliyorum. Burada olmaktan zevk alıyorum. Atmosfer harika. Slaven Bilic çok iyi bir teknik adam. Doğrularımızı yanlışlarımızı bize anlatıyor. Hocamın tavsiyelerini dinleyerek çok çalışıyorum.”
 
“Takıma yapacağım asisler ve atacağım gollerle katkı sağlamam gerekiyor. Geçen maçta iki gol attım. Bu performansımı sürdürmeliyim.”
 
“Fenerbahçe maçı zor olacak. Amacımız maçtan galip ayrılmak. Bu sene geçen seneye göre daha güçlüyüz. Avrupa ile beraber çok maç oynuyoruz ama bu bizi rahatsız etmiyor. Takımdaki herkesin kondisyonu iyi. Sıkı şekilde derbiye hazırlanıyoruz.”
 
“Türkiye’deki özellikle Beşiktaş’ınki gibi bir taraftar topluluğu başka hiçbir yerde yok. Buradaki atmosfer bir harika.”
 
“Taraftarlarımıza bu maçta çok ihtiyacımız var. Büyük maçlarda taraftarlarımızın stadı doldurması ve bizi desteklemesi gerekiyor.”

- Sponsor Bağlantı -

SON HABERLER