20 Nisan 2024 Cumartesi

Arda yeni taraftarının karşısında

İmza töreninde konuşan Arda, “Burada olduğum için çok mutluyum. Herkese çok teşekkür ediyorum, beni çok sıcak karşıladılar” diye konuştu.

“MEVKİ BENİM İÇİN ÖNEMLİ DEĞİL”
Hangi mevkide oynamak istediği kendisine sorulan Arda, “Sol kanatta daha rahatım ama forvetin arkasında da, ofansif olarak sağ tarafta da oynayabilirim, çok fazla mevki önemli değil” dedi.

Sakatlığı hakkında iste Arda Turan, “Çok ufak bir sakatlığım var, 5-6 gün sonra takımla başlarım” şeklinde konuştu.

“UJFALUSİ’NİN ANLATTIKLARINDAN DAHA FAZLASINI GÖRDÜM”
Kısa bir süre eski Atletico Madrid’li Çek oyuncu Ujfalusi ile Galatasaray’da beraber oynadığını ve Çek oyuncunun kendisine çok iyi şeyler söylediğini ve daha iyisini burada bulduğunu belirtti. Yıldız oyuncu, “Ujfalusi ile daha önce karşılıklı beraber oynamıştık. Onun çok iyi bir insan olduğunu biliyordum, bir de o bana burası için çok güzel şeyler söyledi, hem takımın sıcaklığı için, hem taraftarın ateşli olmasıyla ilgili. Buranın benim için ilk deneyim olacağını, Atletico Madrid kulübüyle iyi bir aile oluşturacağımızı söyledi. Burada daha fazlasını gördüm” dedi.

“REAL MADRİD’E GOL ATMAK İSTERİM”
Arda, Real Madrid ve Barcelona’daki oyuncuların da insan olduğunu ve çalıştıkları taktirde onlarla baş edebileceklerini söylerken, Reyes ve Forlan büyük oyuncular, onlarla oynamak büyük zevk olacak. Her maçta sahada olan, savaşan bir oyuncu olmak benim için önemli. Real Madrid’e saygım sonsuz ama Atletico Madridli olarak onlara gol atmak isterim” diyerek sözlerini tamamladı.

- Sponsor Bağlantı -
- Sponsor Bağlantı -

BANKO İDDAA TAHMİNLERİ