Federasyon çırpındıkça batıyor

İşte o şok sözlerin yer aldığı video > Beşiktaş’ı Kurtardık Teşekkür Etsinler Videosu

Mehmet Ali Aydınlar, Göksel Gümüşdağ ve Hüsnü Güreli’in göründüğü bir kamera kaydında sarf ettiği sözler gündemi yine değiştirecek.

Türkiye Futbol Federasyonu’nun şike soruşturmasıyla ilgili kararlarını açıklamasından önce kameralara yakalanan bir görüntü, ortalığı karıştıracak gibi!

İHA kameralarına yansıyan görüntüde TFF Başkanı Mehmet Ali Aydınlar’ın yanı sıra İcra Kurulu Üyeleri Göksel Gümüşdağ ve Hüsnü Güreli açıklamanın yapılacağı alana doğru yürürken kimin söylediği belli olmayan ifadeler kullanılıyor. 

Söz konusu ifadelerde “Beşiktaş’ı kurtardık sayemde, değil mi? Teşekkür etmeleri lazım. Başka kimsede yok ki bu kadar sonuç.” sözleri duyuluyor.

Sözlerim çarpıtıldı

Öte yandan konuyla ilgili Hüsnü Güreli’den bir açıklama geldi. TFF’nin resmi internet sitesine konuşan Güreli, “15 Ağustos günü Swissotel’de İHA tarafından çekilen videoda yer alan ifadelerim, tamamen yabancı oyuncu düzenlemesi ile ilgilidir. TFF Yönetim Kurulu’nun geçen hafta yaptığı yeni düzenleme ile ilgili BJK Yönetim Kurulu üyesi Sinan Vardar’ın sarfettiği eleştirileri, Başkanımız ve Başkanvekillerimiz ile birlikte bir sohbet ortamında değerlendirdim. Şu an itibariyle en fazla sayıda yabancı oyuncu ile sözleşmesi bulunan Beşiktaş’ın bu düzenlemeden fayda sağlayacağı görüşümü dile getirdim. Bu düşüncelerimin, şike soruşturması ile ilgili TFF kararına bağlamak hiçbir şekilde doğru değildir.” ifadelerini kullandı.

- Sponsor Bağlantı -

SON HABERLER