20 Nisan 2024 Cumartesi

Ve Beşiktaş sahneye çıkıyor

Beşiktaş’ın muhtemel ilk 11’i

Rüştü, Ekrem, İbrahim Toraman, Egemen, İsmail, Ernst, Tanju, Guti, Simao, Almeida, Holosko

Spor severler karşılaşmayı saat 21:00’da D-Smart Euro Futbol kanalından izleyebilirler.

 

Beşiktaş’ta Alania maçı için geri sayım başladı. Dün Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’nde toplanan Siyah-Beyazlı futbolcular, gerçekleştirdikleri tek çalışmayla hazırlıkları noktaladı. Ersan, Bebe ve Necip’in yer almadığı antrenman basına kapalı olarak yapıldı. Carvalhal yönetimindeki idman, ısınma hareketleriyle başladı. Beşiktaşlı futbolcuların daha sonra pas ve şut çalışmaları gerçekleştirdikleri ve ardından taktik ağırlıklı çift kale maç oynandığı dile getirildi. Carvalhal’ın çift kale maçta, bugünkü Alania mücadelesinin provasını yaptıkları belirtildi.

Guti’yle özel görüşme

Siyah-Beyazlılar antrenmanın ardından kampa girdiler ve maç saatini beklemeye başladılar. Bu arada Carvalhal’ın Guti’yle özel bir görüşme yaptığı ve kendisinden beklentilerini ilettiği dile getirildi.

Beşiktaş ‘5’ peşinde!

Avrupa Ligi’nde gruplara kalabilmek için play-off turunda Alania’yla mücadele edecek Beşiktaş, beşinci kez ismini gruplara yazdırmak istiyor. İlk olarak 2004-05 Bodo Glimt’i eleyip, gruplara yükselen Siyah-Beyazlılar dört kez bu basamakta ülkemizi temsil etti. Kartal 5. kez bu onuru yaşamak için Alania’yı elemek istiyor

- Sponsor Bağlantı -
- Sponsor Bağlantı -

BANKO İDDAA TAHMİNLERİ