Fenerbahçe, Palermo maçına hazırlanıyor

Fenerbahçe yeni sezon hazırlıklarını, Münih yakınlarındaki Bad Gögging bölgesinde sabah saatlerinde gerçekleştirdiği antrenmanla sürdürdü.

Kamp yapılan otelin sahasında, Aykut Kocaman yönetiminde TSİ 11.30’da başlayan ve 1 saat 30 dakika süren antrenman boyunca Kocaman’ın yardımcıları Fahrudin Ömeroviç ve İsmail Kartal, antrenör Turgay Altay, kaleci antrenörü Murat Öztürk, kondisyoner Alper Aşçı ile maç analisti Arda Keskin de çalışmada hazır bulundu.

Koşu ve ısıma hareketleriyle başlayan antrenman 4 grup halinde yapılan top kapma ve pas çalışması ile devam etti.  2’ye 1, 3’e 2 mücadele eden oyuncularımız kanat organizasyonlarının ardından şut çalışması ile antrenmanı tamamladı.

Sol pubis kemiğinde ağrı bulunan Semih Şentürk antrenmana çıkmadı. Bu oyuncumuz tedavi ve çalışmalarını otelde sürdürdü. U18 Milli Takımı’nın aday kadrosuna çağrılan Recep Niyaz da antrenmanda yer almadı. 

Fenerbahçe İtalya’ya gidiyor

Hazırlık maçında U.S Citta di Palermo ile karşılaşacak olan Fenerbahçe İtalya’ya gidiyor.  21 Ağustos Pazar günü sabah saatlerinde Münih’ten kalkacak özel bir uçakla İtalya’ya gidecek olan Fenerbahçe 22 Ağustos’ta tekrar Almanya’ya dönecek ve burada hazırlıklarına devam edecek.

Fenerbahçe Palermo maçı saat kaçta hangi kanalda?

Fenerbahçe ile Palermo arasında Renzo Barbera Stadyumu’nda 21 Ağustos Pazar günü oynanacak karşılaşma 21.45’de başlayacak. Spor severler karşılaşmayı D-Smart platformunda bulunan Euro Futbol kanalından izleyebilecek

- Sponsor Bağlantı -

SON HABERLER