22 Mayıs 2024 Çarşamba

Samsunspor sezonu 4 Eylül’de açıyor

Spor Toto Süper Ligi yeni ekiplerinden Samsunspor 2011-2012 sezonunu görkemli bir tören ile açmaya hazırlanıyor. Açılış karşılaşması ise Süper Ligin yine yeni ekiplerinden Ordu Spor ile oynanacak.

Kulüpten yapılan açıklamada,

Samsunspor Futbol Takımı, 2011-2012 Spor Toto Süper Lig sezonunu 4 Eylül Pazar günü görkemli bir törenle açmaya hazırlanıyor. Sanatçıların katılacağı, ışık gösterilerinin yapılacağı sezon açılışında Samsunspor’un oyuncuları taraftarlarımıza tek tek tanıtılacak. Saat 20.00’de ise Samsunspor Futbol Takımı, Süper Lig’in diğer ekibi Orduspor ile açılış maçı oynayacak.

Samsunspor Kulübü Başkanı Kazım Yılmaz sezon açılışıyla ilgili bir açıklamada yaptı. Açıklamasında bütün Samsunspor Sevdalıları’nı sezon açılışına davet eden Başkan Kazım Yılmaz,  Samsun 19 Mayıs Stadı’nda yenileme ve bakım çalışmaları yapılarak Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ile UEFA kriterlerine uygun hale getirildiğini söyledi. Kaldırılan tel örgülerin yerine  saha ile tribün arasına cam korucuların monte edildiğini belirten Başkan Kazım Yılmaz, “Taraftarlarımız bundan böyle karşılaşmaları konforlu ve rahat bir ortamda izleyebilecek” dedi.

Başkan Kazım Yılmaz, açıklamasında “Spor da Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesi”ne dair kanun gereği, taraftarlara yönelik yaptırımların ağırlaştırıldığına da dikkat çekti. Taraftarlarımızdan karşılaşma boyunca rakibe ve hakeme yönelik hiç bir şekilde küfürlü tezahüratta bulunmamalarını, sahaya yabancı madde atmamalarını, takımlarını tüm maç boyunca centilmence desteklemelerini isteyen Başkan Kazım Yılmaz, “Aksi halde hem kulübümüz, hem de kurallara aykırı davranan taraftarlar çok ağır cezalar ile karşı karşıya kalacaktır. Taraftarlarımızın sorumluluk bilinciyle maçları izleyeceğine olan güvenim tamdır” dedi.

- Sponsor Bağlantı -
- Sponsor Bağlantı -

BANKO İDDAA TAHMİNLERİ