30 Mayıs 2024 Perşembe

Bolu çalışmalara başladı

Karacasu’daki antrenman sahasında yapılan sezonun ilk idmanına kadroda yer alan ve sözleşmesi devam eden futbolcuların yanı sıra, yeni transferlerden Veli Kızılkaya, Sercan Türkeri, Serkan Atak, Emre Karaman, Yağızcan Görgülü, Vedat Budak katıldı. Teknik direktör Cihat Arslan yönetiminde sezonun ilk antrenmanını yapan Kırmızı-beyazlı takım, yaklaşık yarım saat düz koşu yaptıktan sonra top sektirdi.

Açma germe hareketleriyle devam eden antrenmanın son bölümünde gazetecilerin sorularını yanıtlayan teknikdirektör Cihat Arslan, “Bugün yeni sezon hazırlıklarımıza başladık. İnşallah camiamız için hayırlı uğurlu bir sezon olur. Biz buraya gelirken Boluspor Kulübü’nün şartlarını ve hedeflerini göz önünde bulundurduk. Bu yüzden de Bolu’yu ve Boluspor’u seven halka iyi bir takım izletmek istiyoruz.Yapacağımız çalışmalar ve sezon boyunca elde edeceğimiz sonuçlarla Bolu halkına layık olmaya çalışacağız” dedi.

Boluspor’un sezon başı kampına şu isimler katıldı; “Atacan Öztürk, Sefa Demirses, Sefa Aksoy, Gencer Cansev, Alp Ergin, Edim Demir, Erman Ergin, Lokman Akyıldız, Doğan Altınkaya, Emrah Kol, Emre Kılınç, Samet Eker, Yaser Yıldız, Gürkan İzmirlioğlu, Kamil İçer, Cemil Vatansever, Gökhan Sinanoğlu, Ferhat Kiraz, Fatih Gül, Beycan Kaya, Oltan Karakullukçu, Landry Matondo, Doğancan Akkaya, Vedat Budak (Diyarbakırspor), Emre Karaman (Ofspor), Serkan Atak (Çaykur Rizespor), Veli Kızılkaya (Kayseri Erciyesspor), Yağızcan Görgülü (Paşabahçe), Muhammet Sercan Türkeri (Eyüpspor). Diğer yandan, Boluspor’un Arjantin’den denemek için kampa davet ettiği Esteban Canelo ve Juan Heiland de takımla birlikte çalışmaya katıldı.

- Sponsor Bağlantı -
- Sponsor Bağlantı -

BANKO İDDAA TAHMİNLERİ