22 Mayıs 2024 Çarşamba

Herkesin desteğini istiyoruz

Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, yeni sezon öncesinde basın toplantısı düzenledi.

Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri‘nde düzenlediği basın toplantısında Güneş, “İyi başlayıp iyi bitecek bir yarış olmasını diliyorum. Kötülüklerin, yanlışlıkların ve gerilimin geride kaldığı, sevgi, saygı ve hoşgörülü bir yarış olmasını istiyorum.” ifadelerini kullandı.

Trabzonspor’un şu an 31 futbolcusu olduğunu fakat 2 ismin uzun süreli sakatlığı bulunduğu için lige 29 oyuncuyla başlayacaklarını belirten Güneş, “Aramıza yeni katılan takımlar oldu; Samsun, Ordu, Mersin eskiden de birlikte olduğumuz takımlardı, onlara hoş geldin diyor ve başarılar diliyorum. Avrupa’da sadece Beşiktaş ve Trabzonspor yoluna devam ediyor. İki takımın da başarılı olmasını diliyorum. Bizim bilgimize başvurulmadan çıkan tartışmalı bir play-off sistemi ile lige başlıyoruz. Şampiyonlar Ligi’nde başarılı olmak ve ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz. Bu konuda herkesten sevgi, saygı ve destek bekliyoruz.” şeklinde konuştu.

Her kulvarda başarıyı kovalayacaklarını belirten deneyimli teknik adam, “Yepyeni bir ligde yepyeni bir yarışa gireceğiz. Uyum dönemi geçireceğiz. Üç kulvarda farklı şartları olan yarışlar olacak. Taraftarların yeni dönemde çok daha dikkatli ve sorumlu olması gerekli. Bu sadece Trabzonspor taraftarı için değil, tüm futbolseverler için böyle. Fazla mesafe kaydedemedik. Futbola ilgi büyük ama sevgi, saygı ve hoşgörüyü ön plana çıkartmamız gerekiyor.” dedi.

- Sponsor Bağlantı -
- Sponsor Bağlantı -

BANKO İDDAA TAHMİNLERİ