28 Şubat 2024 Çarşamba

Bursa’dan imza şov

Bursaspor yönetimi yeni transferler Basser, Tagoe, Adem Koçak, Musa ve Sestak ile resmi sözleşme imzaladı.

Özlüce Tesisleri’nde düzenlenen basına tanıtım toplantısına, yönetim kurulu üyeleri  Recep Bölükbaşı, Mustafa Yedikardeş, Mehmet Kara, Selçuk Eren, Öztürk Yazıcı, Erkan Kamat katıldı.

İmza töreninde söz alan oyunculardan Basser Şampiyoluk için Türkiye’ye geldiğini belirtti , “Burada olmak benim için onur verici. Özellikle yöneticilere çok teşekkür etmek istiyorum. Ailem ve benim Bursa’da rahat etmemiz için ellerinden gelen her şeyi yaptılar. 2 aydır görüşme halindeydik. Takım için hiçbir zaman şüphem olmadı. Sadece ailemin daha rahat edebilmesini istedim. Hedefim bir an önce takıma adapte olup bu seneden itibaren şampiyonluğu yaşamak” diye konuştu.

Şampiyonluğun devamını getirmek istediklerini belirten Musa Çağıran, “Burada çok sıcak bir ortam var. Çok iyi karşılandım. Son 3 yılda yakaladığı başarılar ortada. Ben bu başarıların devamının geleceğine inanıyorum. İnşallah biz de bu başarıların bir parçası oluruz” şeklinde konuştu.

Kulüp tarihine geçecek bir performans sergilemek istediğini belirten Tagoe ise, “Kalıcı olmak ve Bursaspor tarihinde yer almak için buraya geldim. Geldiğimi için çok mutluyum. Hocamıza güveniyorum ve çok başarılı olacağımıza inanıyorum. Bu sezon çok başarılı bir sezon geçireceğime inanıyorum” dedi.

Kendisine verilen desteğe teşekkür eden Adem Koçak, “Sıçramama sebep olan Ankaragücü camiasına çok teşekkür etmek istiyorum. Bursaspor’a geldiğim içim gerçekten çok mutluyum. Bursaspor son yıllarda taraftarı ve başarılarıyla Türkiye’ye örnek olan bir takım. Büyük hedefleri olan bir takım. Bu başarının ve hedeflerin bir parçası olup uzun yıllar Bursaspor’a hizmet ederim inşallah” diye konuştu.

Sözlerine “Merhaba” diyerek başlayan Sestak ise burada olmaktan mutlu olduğunu ve takıma değer katmaya geldiğini vurguladı.

- Sponsor Bağlantı -
- Sponsor Bağlantı -

SON HABERLER