20 Mayıs 2024 Pazartesi

İsteksizler kulübeye

Tecrübeli forvet, Olympiakos ve Real Madrid maçlarındaki kötü görüntüsünü, ligin ilk haftasında da sürdürdü. Bir türlü istenilen performansı sergileyemeyince, 79. dakikada yerini engin Baytar’a bıraktı. Ancak oyundan çıktıktan sonra, yedek kulübesi yerine direkt olarak soyunma odasına gidince tepki çekti.

Fatih Terim’in de bu duruma çok kızdığı ancak oyuncuya herhangi bir ceza verilmesini istemediği öğrenildi. İmparator’un, Baros’u kazanmaktan yana olduğu ve bu nedenle Elmander’in tam olarak iyileşmemesi halinde, Samsunspor maçında da kendisine şans vereceği öğrenildi. Ancak Çek yıldız yine beklenen performansı sergileyemezse formayı tamamen Elmander’e kaptıracak.

Hücumda üretkenliği artırmak isteyen İmparator, Samsunspor karşısında sol kanadı Riera’ya emanet edecek. Sercan’ın da 11’de sahaya çıkması muhtemel.

Ancak Terim’in asıl sürprizi sağ kanatta yapması bekleniyor. Kazım’ın hazırlık maçlarındaki vasat performansını, ligin ilk haftasında da sürdürmesi nedeniyle milli futbolcu yedeğe çekilebilir. Onun yerine ise, İ.B.B. karşısında görev aldığı kısa sürede hücuma hareketlilik getiren Sercan Yıldırım oynayabilir.

- Sponsor Bağlantı -
- Sponsor Bağlantı -

BANKO İDDAA TAHMİNLERİ