Beşiktaş maçına yine Koray Gençerler verildi

Beşiktaş’ın ültimatomu ortalığı yangın yerine çevirirken, hakem atamaları ilginç bir durumu daha öne çıkardı. Olaylar şöyle gelişti. Yardımcı hakem Serkan Gençerler’in Rangelov’un ofsayt pozisyonunu atlaması, dolayısıyla Torku Konyaspor maçında Marcelo’nun kırmızı kartına neden olması Beşiktaş’ı kızdırdı.

İlk tepki teknik direktör Şenol Güneş’ten geldi. Güneş’in sert sözleri gündeme otururken, Beşiktaş Yönetimi de durum değerlendirmesi yaptı, konuyla ilgili sabah bir açıklama yapma kararı aldı. Siyah-Beyazlı kurmaylar öğle saatlerine doğru kulüpte buluştu.

ŞAKA GİBİ
Ancak saatler 12.00’yi gösterirken TFF’den 21. hafta hakemleriyle ilgili açıklama geldi. 12 saat önce Serkan Gençerler’in hatasıyla darbe yiyen Beşiktaş’ın, pazar günü Başakşehir ile oynayacağı kritik maçının 6. hakemi “Yok artık” dedirtti! Görevlendirilen isim Serkan Gençerler’in kuzeni Koray Gençerler’di. Beşiktaş’ın saatler 15.30’a yaklaşırken yaptığı açıklamanın ‘tonu’ bu noktada daha da sertleşti ve “Gençerler soyadının mesleki sicili malumumuzdur” ifadesi kullanıldı.

Kaynak: Habertürk

- Sponsor Bağlantı -

SON HABERLER