Beşiktaş’ın fikstürü değişmiyor

Türkiye Futbol Federasyonu Beşiktaş’ın fikstür düzenlenmesi isteğini red edeceği iddia edildi.

Beşiktaş’ın Çaykur Rizespor karşılaşmasına yönelik futbol federasyonuna yapılan fikstür değişikliği talebine TFF’nin sıcak bakmadığı ve red edileceği iddia edildi. Beşiktaş ila birlikte bu sezon Avrupa kupalarında mücadele eden diğer takımlarında benzer değişiklik taleplerini kabul etmeyen futbol federasyonunun Beşiktaş için de ret cevabı vermeye hazırlandığı ayrıca kulüplerin bu konularda kamuoyunu eksik ve yanlış bilgilendirmelerinden dolayı da ciddi rahatsızlık duyduğu belirtildi.

Beşiktaş’ın Çaykur Rizespor karşılaşmasının 2 Ekim Pazar gününe alınması talebine bugün-yarın yanıt vermeyen hazırlanan federasyon yetkilileri, kulüplerin “3 günde bir maç oynatıyorlar” serzenişine milli takımın 6 Ekim de Konya’da Ukrayna ile 9 Ekim de de İzlanda da İzlanda ile maça çıkacak olmasını emsal gösterdiler.

TFF’nin, milli takım kamp programı, Çaykur Rizespor’un maç takvimi ve Avrupa kupaları oynayacak olan takımların kendi aralarındaki kupa ve lig maç dağılımlarını göz önüne alarak siyah-beyazlılara ret cevabı vereceği iddia edildi.

Kaynak: Sporx

- Sponsor Bağlantı -

SON HABERLER