Dünya Kupası 2018 Haberleri

Rusya İspanya’yı eledi

Rusya’da düzenlenen 2018 Dünya Kupasında ev sahibi Rusya İspanya’yı penaltılara giden maçta eleyerek adını çeyrek finale yazdırdı.

Az sarı kart gören Japonya gruptan çıktı

Japonya, Senegal ile aynı puana, aynı averaja ve aynı sayıda gole sahip olmasına rağmen FIFA kuralları gereği daha az sarı kart gördüğü için grubu ikinci sırada tamamladı.

Dünya Kupasında şike iddiaları

Rusya’da düzenlenen 2018 Dünya Kupasında yoğun şike iddiaları dillendirilmeye başlandı. Başta Rus mafyası olmak üzere bahis baronlarının bazı maçlara müdahale ettiği ve büyük miktarda para kazandıkları iddia ediliyor.

Hırvatistan’da Nikola Kalinic şoku yaşanıyor

Rusya’da düzenlenen Dünya Kupası 2018’de turnuvanın başlamasına 1 gün kala teknik direktör değiştiren İspanya’nın ardından ikinci büyük kriz Hırvatistan milli takımında yaşanıyor.

Son şampiyon Almanya Meksika’ya kaybetti

Dünya Kupası 2018’de F grubunun ilk maçında son şampiyon Almanya Meksika’ya 1-0 kaybetti. Meksika’yı Almanya karşısında öne geçiren golü Hırçın Çocuk lakaplı Hirving Lozano kaydetti.

Sırbistan yanıltmadı

Dünya Kupası 2018’de  E grubunun ilk maçı olan Kosta Rika Sırbistan mücadelesinde favori gösterilen Sırbistan karşılaşmayı zorlansa da 1-0 kazanmasını bildi.
- Sponsor reklam -

Son Haberler