28 Şubat 2024 Çarşamba

Ekpe Udoh Fenerbahçe’de kaldı

Fenerbahçe Kulübü, geçtiğimiz sezon sarı-lacivertli formayı giyen ABD’li basketbolcu Ekpe Udoh ile 1+1 yıllık yeni sözleşme imzalanması konusunda anlaşmaya vardığını açıkladı.

Cumartesi günü Jan Vesely ile 3 yıllık sözleşme yenileyen ve Çek oyuncuyu kadrosunda tutan sarı-lacivertliler, Vesely’nin ardından Udoh ile de anlaştı.

Fenerbahçe Kulübünden yapılan açıklamaya göre, Udoh ile 1+1 yıllık yeni sözleşme imzalanması konusunda anlaşmaya varıldı. Ekpe Udoh, geride kalan 2015-2016 sezonunun ardından transfer için NBA’de arayışlarda bulunmuştu.

AZİZ YILDIRIM DEDİĞİNİ YAPTI

Fenerbahçe Başkanı, geçen ay gerçekleştirilen Olağan Mali Genel Kurul’da önemli mesajlar vermişti. Yıldırım, takımdan ayrılan oyuncu olmayacağını, kadroyu koruyacaklarını vurgulamıştı.

Yıldırım’ın bu sözlerinin ardından sarı lacivertli taraftarlar ABD’li oyuncunun Twitter hesabına, “Bizimle kal Udoh” mesajı yağdırmıştı. 29 yaşında ve 2.08 metre boyundaki Udoh’da bu tweetler sonrasında İngilizce’de “mesaj alındı” anlamına gelen ‘message received’ paylaşımında bulunmuştu.

Aziz Yıldırım yine aynı gün yaptığı açıklamada koç Obradovic’in ilettiği rapor dahilinde 1-2 transfer yapabileceklerini söylemişti.

- Sponsor Bağlantı -
- Sponsor Bağlantı -

SON HABERLER