28 Şubat 2024 Çarşamba

Emre için Osmanlıspor devrede

Fenerbahçe’nin sözleşme uzatmadığı Emre Belözoğlu’nun taliplileri artıyor.

İstanbul Başakşehir futbol kulübünün kadrosuna katmak istediği Emre Belözoğlu’nu Süper Lig’in yeni ekiplerinden Osmanlıspor’un da transfer etmek istediği iddia edildi.

Osmanlıspor teknik direktörü Uğur Tütüneker’in de Abdullah Avcı gibi ısrarla kadrosunda görmek istediği deneyimli oyuncunun yakın çevresine ilk tercihinin İstanbul’dan ayrılmamak olduğunu söylediği iddia ediliyor.

Emre Belözoğlu, yaptığı yazılı açıklamada, “Öncelikle Türk spor kamuoyuna belirtmek isterim ki benim ağzımdan yapılan tek resmi açıklama budur. Kamuoyunun başka açıklamalara itibar etmemesini rica ediyorum” ifadelerini kullandı.
Deneyimli futbolcu, Fenerbahçe yönetim kurulunun ve teknik heyetinin hakkında aldığı kararı bugün öğrendiğini vurgulayarak, “7 yıl boyunca formasını giydiğim kulübüm için elimden gelen hizmeti vermeye çalıştım. Gönlüm tabii ki futbolu Fenerbahçe forması altında bırakmaktan yanaydı. Ancak alınan bu karara saygı duyuyorum. Fenerbahçe Kulübü’ne başarılar diliyor ve yönetim kuruluna teşekkür ediyorum” görüşlerini aktardı.
Beraber çalıştığı teknik direktörler, futbolcular ve Samandıra çalışanlarına da teşekkür eden Emre Belözoğlu, “Kulübe ilk geldiğim günden itibaren her koşulda, her zaman yanımda olan büyük Fenerbahçe taraftarına da teşekkür ediyorum” değerlendirmesinde bulundu.
- Sponsor Bağlantı -
- Sponsor Bağlantı -

SON HABERLER