28 Şubat 2024 Çarşamba

Fenerbahçe Valbuena’yı bitiriyor

Lyon Başkanı Aulas’ın, “Çinliler ve Fenerbahçe Valbuena’yı istiyor” açıklamasının ardından Fenerbahçe kulübünün Lyon’a yeni bir teklif yaptığı öğrenildi. Hem 10 numara hem de hücumun kanatlarında oynayabilen 31 yaşındaki futbolcunun Lyon ile olan mukavelesi 2018 sezonu sonunda bitiyor.

Birçok yıldızla yollarını ayırıp önemli bir bütçe rahatlaması yaşayan yönetim, Valbuena’ya bonservis için 2 milyon Euro (6.6 milyon TL) değer biçti. Fenerbahçe, yıldız oyuncuyu ikna etmek için ise kesenin ağzını biraz daha açacak.

Fenerbahçe’nin Valbuena’ya yıllık 2.5 milyon Euro (8 milyon TL) garanti para ve başarı bonuslarını içeren bir sözleşme teklif edilmesi bekleniyor. Başkanının ifadesine göre yıldız oyuncuyu Çin’den de isteyenler var ama Valbuena, Avrupa’nın dışına çıkma fikrine sıcak bakmıyor.

Fenerbahçe’yi takibe aldı

Mathieu Valbuena, Fenerbahçeli taraftarları heyecanlandırdı. Fransız oyuncu, Fenerbahçe’nin resmi instagram hesabını takibe aldı ve transfer söylentilerini alevlendirdi.

Fenerbahçe’nin transfer listesinde bulunan Mathieu Valbuena, sarı lacivertli taraftarları heyecanlandıracak bir harekete imza attı.

Sosyal paylaşım sitesi Instagram hesabı üzerinden Fenerbahçe’nin resmi hesabını takibe başlayan Fransız futbolcu, transfer söylentilerini alevlendirdi.

- Sponsor Bağlantı -
- Sponsor Bağlantı -

SON HABERLER