27 Şubat 2024 Salı

Fenerbahçe’nin ismi resmen değişti

Fenerbahçe basketbol takımı önümüzdeki sezondan itibaren Fenerbahçe Doğuş ismiyle mücadele edecek.

Fenerbahçe Basketbol ‘Fenerbahçe Doğuş’ oldu. Fenerbahçe-Doğuş anlaşmasının resmiyete kavuşmasının ardından Sarı-Lacivertlilerin sosyal medya hesabı ‘Fenerbahçe Basketbol’ ismini ‘Fenerbahçe Doğuş’ olarak değiştirdi.

Fenerbahçe Basketbol, önümüzdeki sezondan itibaren ‘Fenerbahçe Doğuş’ ismiyle mücadele edecek.Sarı-Lacivertli kulüp, dün resmi site aracılığı ile yaptığı açıklamada Doğuş ile işbirliği anlaşmasının imzalandığını duyurmuştu.

FERİT BEY İYİ BİR FENERBAHÇELİDİR
Doğuş ailesine teşekkür eder Yıldırım;”Doğuş ile Fenerbahçe, iki marka, 3 yıllığına bir araya gelip Türk basketboluna hizmet etmek için anlaşıyor. Ferit bey iyi bir Fenerbahçelidir. Doğuş ailesine teşekkür ediyorum. Doğuş grubuna daha önceki destekleri nedeniyle de teşekkür ederim”. açıklamasında bulundu.

F.BAHÇE TÜRK SPOR TARİHİNE GEÇMİŞTİR
Doğuş Grubu Yönetim Kurulu başkanı Şahenk; “Benim için heyecan verici bir gün. Sayın başkanımız Aziz Yıldırım’a ve Fenerbahçe camiasına teşekkür etmeyi bir borç biliyorum. Doğuş Grubu olarak basketbola destek vermeye devam ediyorum. Fenerbahçe Basketbol Takımı, Avrupa’nın en büyüğü olarak Türk spor tarihine geçmiştir. Bunun için bir kez daha teşekkür ve tebrik ediyorum. Bundan sonra takımın adı Fenerbahçe Doğuş olacaktır. Bu beraberlik için başta Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım olmak üzere, antrenörümüz Zelijko Obradovic’e teşekkür ediyorum. Türk sporuna hayırlı olmasını dilerim” diye konuştu.

KENDİMİ GÜVENDE HİSSEDİYORUM
Evinde olduğunu ifade eden Obradovic;”Kendimi bir kez daha bu salonda çok rahat ve güvende hissediyorum. Benim gerçek yerim burası… Bugün çok özel bir gün ve benim tarafımdan söylenecek bir söz yok. Ferit bey ve Doğuş Grubu’nun ne kadar büyük olduğunu biliyoruz. Gelecek sezon için hazır olmalıyız çünkü biz Avrupa şampiyonuyuz, herkes bize karşı ayrı bir motivasyonla oynayacak. Bu yüzden sayın başkan, Ferit bey her şey için teşekkürler. ‘Evimize hoşgeldin’ diyorum” ifadelerini kullandı.

Twitter’da ‘Fenerbahçe Basketbol’ hesabı da anlaşmanın ardından hesap ismini ‘Fenerbahçe Doğuş’ olarak değiştirdi.

- Sponsor Bağlantı -
- Sponsor Bağlantı -

SON HABERLER