Florin Andone resmen Galatasaray’da

Galatasaray kulübü Rumen golcü Florin Andone’nin kiralandığı resmi olarak açıkladı.

Brighton kulübünde oynayan 26 yaşındaki Florin Andone sezon sonuna kadar kiralandı.

Florin Andone’den ilk açıklama

Aslında ilginç bir süreç oldu, Galatasaray’ın beni daha önceden istediğini biliyordum. Üç, dört yıl önce Galatasaray’ın ilgisi vardı. Süreç çok hızlı gelişti, iki gün içerisinde her şey bitti. Burada olduğum için çok gururluyum.

Fatih Terim çok büyük bir efsane, onunla çalışacak olmaktan dolayı çok heyecanlıyım. Buraya gelmeden önce Deportivo’dan arkadaşım Emre Çolak ile konuştum. Bana kulüp, stat ve taraftar hakkında her konuda güzel şeyler söyledi. Kararımda önemli bir faktör oldu.

Böyle büyük bir camianın parçası olmak daha önce yaşamadığım bir şeydi. Bunun için çok heyecanlıyım. Bir an önce oynamak için can atıyorum, benden ne istenirse onu yapacağım. Bir an önce başlamak istiyorum.

Galatasaray kulübünden yapılan resmi açıklama;

Profesyonel futbolcu Florin Andone ve kulübü The Brighton & Hove Albion FC ile oyuncunun 2019-2020 sezonu için geçici transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır. Buna göre, futbolcunun kulübüne net 700.000 Euro tutarında geçici transfer ücreti ödenecektir. Futbolcuya ise 2019-2020 futbol sezonu için net 2.500.000 Euro sabit transfer ücreti ödenecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

- Sponsor Bağlantı -

SON HABERLER