21 Şubat 2024 Çarşamba

Galatasaray kamp kadrosu ve programı

Galatasaray kulübü yaptığı resmi açıklamayla İsviçre kampı programını ve kampa götürülecek futbolcuları açıkladı. İşte o resmi açıklama;

Galatasaray Futbol Takımı, 2016-2017 sezonu hazırlık programı dahilinde bugün saat 16.00’da havayoluyla İsviçre’nin Basel kentine gidiyor. Takımımız, daha sonra 10-19 Temmuz 2016 tarihleri arasında kamp çalışmalarını sürdüreceği Gwatt bölgesine geçecek.

Takımımız ile İsviçre kampında şu oyuncular yer alacak:

Hamit Altıntop, Serdar Aziz, Yasin Öztekin, Umut Bulut, Wesley Sneijder, Ryan Donk, Emrah Başsan, Sinan Gümüş, Bruma, Aurelien Chedjou, Lionel Carole, Salih Dursun, Berk İsmail Ünsal, Martin Linnes, Koray Günter, Olcan Adın, Tarık Çamdal, İsmail Çipe, Birhan Vatansever, Gökay Güney, Endoğan Adili, Sabri Sarıoğlu, Eray İşcan, Cenk Gönen.

İsviçre kafilesinde bulunmayan oyunculardan Semih Kaya, 15 Temmuz Cuma; Fernando Muslera, 16 Temmuz Cumartesi günü İsviçre kampında yer alacak. Blerim Dzemaili, Selçuk İnan ve Hakan Balta, 20 Temmuz Çarşamba günü takıma katılacak. Euro 2016’da yarı final oynayan Almanya Milli Takımı kadrosunda bulunan Lukas Podolski ise Ağustos ayı başında takımla birlikte olacak.

Alex Telles yok

Galatasaray’da Porto’ya transferi an meselesi olan Alex Telles kamp kadrosuna dahil edilmedi. Telles dışında Alperen ve Umut Gündoğan’da kamp kadrosunda yer almadı.

Galatasaray hazırlık maçları programı

Galatasaray futbol takımı İsviçre kampında 12 Temmuz’da Thun, 17 Temmuz’da Zurih ve 19 Temmuz’da Young Boys takımları ile hazırlık maçları oynayacak.

- Sponsor Bağlantı -

SON HABERLER