Galatasaray Laurent Blanc ile görüşüyor

Galatasaray kulübü teknik direktör Igor Tudor’un görevine son verilmesinin ardından Fransız teknik adam Laurent Blanc ile görüşmeye başladı.

52 yaşındaki teknik adam ile Galatasaray kulübü başkanı Dursun Özbek’e danışmanlık yapan Bülent Tulun’un görüştüğü iddia edilirken görüşmelerden henüz olumlu sonuç alınabilmiş değil.

ŞARTLARI OLDUKÇA AĞIR

Fransız teknik adamın Galatasaray kulübünden yıllık 5 Milyon Euro maaş ve 2,5 yıllık sözleşme talep ettiği ayrıca Laurent Blanc’ın herhangi bir sebepten ötürü görevden alınması durumunda sözleşme süresinin kapsadığı tüm maaşının kesintisiz olarak ödenmesini de talep ettiği iddia edildi.

LAURENT BLANC KİMDİR

Futbolculuk kariyerinde Montpellier, Napoli, Saint Etienne, Barcelona, Marsilya, Inter ve Manchester United formaları giymiş olan Laurent Blanc teknik direktörlük kariyerinde ise Bordeaux, Fransa Milli takımı ve PSG kulüplerini çalıştırdı. Çalıştırdığı takımlarda genel olarak 4-3-3 taktiği ile sahaya çıkan Laurent Blanc PSG kulübünde 2 senede 3 kupa kazanmıştı.

TARAFTAR FATİH TERİM’İ İSTİYOR

Uzun süredir Fatih Terim’i takımın başında görmek istediğini dile getiren Galatasaray taraftarına ultrAslan grubuda destek verdi. ultrAslan yaptığı açıklama da “yönetim problemleri olan takımın başına Fatih Terim getirilmelidir” dedi.

Hatırlanacağı gibi ultrAslan grubu yönetimi desteklediği için bir süredir diğer Galatasaray taraftarlarının tepkisini çekiyordu.

 

- Sponsor Bağlantı -

SON HABERLER