Galatasaray – Sivasspor bilet fiyatları belli oldu

Süper Lig’e beklenilenden çok daha iyi bir başlangıç yapan Galatasaray’ın üçüncü haftada sahasında konuk edeceği Sivasspor mücadelesinin bilet fiyatları belli oldu.

İlk hafta evinde Kayserispor’u 4-1 ile geçen Galatasaray ikinci hafta karşılaşmasında deplasmanda psmanlıspor’u 3-1 ile geçmiş ve puanını 6’ya yükseltmişti.

7 maçta 21 puan parolası ile yola devam eden Galatasaray’ın 3. haftaki konuğu ise Sivasspor.

Galatasaray’ın Sivasspor ile oynayacağı mücadelenin bilet fiyatları şöyle oldu;

Maçın biletleri 23 Ağustos 2017 Çarşamba günü, Beyoğlu GSStore, Aslanlı Yol gişeleri, Aktif satış noktaları, passo.com.tr ve 0850 724 33 44 numaralı Passolig çağrı merkezinden satışa sunulacaktır.

Bilet satışları, 23 Ağustos 2017 Çarşamba  günü saat 11:00’de GS Bonus kart ve GS Mobile sahiplerine öncelikli olup, 24 Ağustos 2017 Perşembe günü saat 11:00’de genel satışa çıkacaktır.

Çiftlere özel VIP tribününde % 50 indirimli bilet satışı yapılacaktır. İndirimli bilet satışları Beyoğlu GSStore, Türk Telekom Stadyumu  Aslanlı Yol ve VIP kombine ofisinden yapılacaktır.

Çocuk Tribünü (110A-109A blokları) biletleri 7-14 yaş arası çocuk ve bir ebeveyni eşliğinde; sadece Beyoğlu GSStore’dan yapılacaktır.

ÖNEMLİ NOTLAR
-Türk Telekom Stadyumu  Aslanlı Yol gişeleri haftanın her günü 09:00 – 18:00 arası hizmet vermektedir.
-Beyoğlu GSStore haftanın her günü 10:00 -22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
-Size en yakın aktif satış noktalarını www.nkolay.com.tr adresinden öğrenebilirsiniz.
-Bir taraftar farklı TC kimlik numaraları girerek 5 (beş) bilet alma hakkına sahip olacaktır. Her taraftarın Passolig kartı olması zorunludur.
-Passolig kartı olan taraftarlarımız, passolig çağrı merkezinden bilet alımı ve transferini gerçekleştirebilirler.
-Passolig kartı olmayan taraftarlarımız passolig.com.tr adresinden başvuru yaptıktan sonra bilet satın alabilirler.
-%50 indirimli bilet alan taraftarlarımız bir başkasına bilet hakkını devredemez.
-0-6 yaş ücretsizdir.
-E-Bilet uygulamasının zorunlu olduğu ve hem elektronik bilet hem de kağıt biletle giriş yapılan müsabakalarda başkası adına düzenlenmiş elektronik kart ile müsabakaya giren ve kartını başkasına kullandıran kişiler hakkında 6222 sayılı kanunun15. maddesi hükümleri çerçevesinde cezai işlem yapılmakta ve bu kişiler hakkında ayrıca seyirden men cezası uygulanmaktadır. Bu sebepten ötürü taraftarlarımızın herhangi bir cezaya maruz kalmamaları için başkasına ait elektronik kart (PassoLig) ile müsabakalara girmemeleri ve kendi elektronik kartlarını başkalarına kullandırmamaları gerekmektedir.

- Sponsor Bağlantı -

SON HABERLER