Galatasaray’da 2 yeni kriz

Galatasaray’da sular durulmuyor. Teknik direktör Fatih Terim’in ayrılığı sonrası Galatasaray’da bugün 2 yeni kriz patlak verdi.

Yeni teknik direktör İspanyol Domenec Torrent’in yardımcısı ve tercümanı olarak görev yapacağı açıklanan İspanyol Marc Gonzalo Martinez’in geçmişi taraftarlar arasında büyük yankı uyandırdı.

Daha önce Kasımpaşa kulübünde de görev yapan Marc Gonzalo Martinez’in sosyal medyada Galatasaray’ı hedef aldığı ve katıldığı bir tv programında Beşiktaş’ı desteklediğini açıklayan görüntülerinin ortaya çıkmasının ardından Türkçe’de bilen Pro lisans sahibi Marc Gonzalo Martinez işe başlar başlamaz tartışılmaya başlandı.

Ayrıca bugün Galatasaray kulübünde forma ve benzer ürünlerin hırsızlığının yapıldığı iddia edildi.

Bazı Galatasaraylı twitter profillerinin imzalı forma vb. ürünleri çekilişler ile dağıttığı bu sayede takipçi sayılarını arttırdığı ve bu profillerin bazı isimler tarafından yönlendirildiği iddia ediliyor.

Orijinal maç forma ve ekipmanlarının yurtdışındaki taraftarlara 100-300 Euro fiyat aralığında satıldığını iddia eden bazı taraftarlar bu maç formalarına bu kişilerin nasıl eriştiğini ve kulübün bu durumdan bilgisinin olup olmadığını sorgulamaya başladı.

Hatırlanacağı gibi 2017 yılında da Galatasaray eski hukuk müdürü 1.5 Milyon değerinde 1 kamyon dolusu formanın kaybolduğunu iddia etmişti.

- Sponsor Bağlantı -

SON HABERLER