Galatasaray’dan kombinede büyük indirim!

Galatasaray, basketbolda sezon sonu açıklanan kombine fiyatları üzerinden %50 indirim yapma kararı aldı.

Galatasaray kulübünden yapılan resmi açıklama;

Sezona “Euroleague’de Final Four” parolasıyla hazırlanan ve Ergin Ataman yönetiminde iddialı bir kadro oluşturan Galatasaray Odeabank Erkek Basketbol Takımımız, Abdi İpekçi’de, muhteşem Galatasaray taraftarının huzuruna çıkmak için gün sayıyor.

Galatasaray Yönetimi, Avrupa’nın en büyüleyici atmosferine sahip Abdi İpekçi ruhunun bu sezonda tüm coşkusuyla sürmesi için, sezon sonunda açıklanan kombine fiyatları üzerinden yüzde 50 indirim yapma kararı aldı.

Geçtiğimiz sezonu Ergin Ataman önderliğinde ve taraftarının büyük desteğiyle Eurocup şampiyonluğuyla tamamlayarak bir kez daha ilk’lerin ve en’lerin takımı olduğunu kanıtlayan Yenilmez Armada, bu sene de yeni şampiyonluklar elde etmek için taraftarının desteğini yanında görmek istiyor.

Galatasaray Kadın Basketbol Takımımız da yeni Baş Antrenörümüz, Olimpiyat Üçüncüsü Marina Maljkovic’in önderliğinde yeni sezona, iddialı transferler ve altyapıdan gelen oyuncularla iddialı bir giriş yapmak istiyor.
Abdi İpekçi Orkestrası’nın bir parçası olmak istiyorsan tribündeki yerini al, bu sezon da unutulmayacak zaferlere şahit ol.

Basketbol Kombine Kartı satın almak isteyen taraftarlarımız 24.08.2016 Çarşamba günü saat: 17:30’dan itibaren www.biletix.com, Biletix Satış noktaları, Biletix çağrı merkezi ve Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena’da bulunan kombine ofisinden alabilirler.

Öğrenci kombinesi satın almak isteyen taraftarlarımızın, kombine kart satışı sırasında güncel öğrenci kimlik kartı veya öğrenci belgesi göstermesi zorunludur.

gs-basketbol-kombine-indirim
Kombine ofis çalışma saatleri: Hafta içi 09:00 – 17:00
Kombine Ofisi Telefon: 0 212 305 1936/1888
E-Mail: [email protected]

- Sponsor Bağlantı -

SON HABERLER