Güneş olmazsa Huub Stevens

Beşiktaş yönetiminin ikna etmeye çalıştığı Şenol Güneş ile anlaşma olmaması durumunda Hollanda’lı teknik direktör Huub Stevens ile anlaşabileceği öğrenildi.

Beşiktaş’ta Başkan Fikret Orman Hollandalı teknik adam Huub Stevens ile bir araya geldi. Hollanda’ya giden Başkan Orman, 61 yaşındaki Stevens ile görüştü.

Hollanda’ya giden Orman, geçen sezon Almanya’nın Stuttgart takımını çalıştıran Huub Stevens ile bir araya geldi. Amsterdam’da yapılan görüşmede 61 yaşındaki teknik adama beklentilerini dile getiren Fikret Orman, tecrübeli çalıştırıcı ile yaklaşık 2 saatlik bir görüşme gerçekleştirdi.

HUUB STEVENS KİMDİR?

Kariyeri boyunca Sturttgart dışında Almanya’nın Hamburg, Köln, Hertha Berlin, Schalke külüplerinde görev yapan Huub Stevens, Hollanda’nın PSV Eindhoven, Roda, Avusturya’nın Salzburg ve Yunanistan’ın Paok takımlarını da çalıştırdı. 1997 yılında Schalke ile UEFA Kupası zaferi yaşıyan Stevens, 2009’da PSV Eindhoven ile Hollanda Süper Kupasını, 2010’da ise Salzburg ile Avusturya şampiyonluğunu kazandı.

Orman, Hollandalı çalıştırıcı ile yaptığı temasın ardında İstanbul’a dönecek. İstanbul’da son olarak Mustafa Denizli ile masaya oturacak olan Fikret Orman, daha sonra yönetim kurulu ile yapağı toplantıda yeni teknik direktör konusunda kararını verecek.

- Sponsor Bağlantı -

SON HABERLER