Güray Vural Kayserispor’da

Kayserispor, Trabzonspor’lu Güray Vural’ı bonservisini alarak transfer ettiğini açıkladı.

Kayserispor, Trabzonspor’dan Güray Vural’ın bonservisinin alındığını ve oyuncu ile 2,5 yıllık sözleşme imzalandığını açıkladı.

Kayserispor’dan yapılan resmi açıklama;

Antalya ‘da 2016 – 2017 futbol sezonu ikinci yarı hazırlıklarını sürdüren Kayserispor’umuz çok iyi bir hazırlık dönemi geçirmektedir.

Gerek İrtibat gecikmesi, gerek Afrika kupası, Gerekse hava muhalefeti nedeniyle yabancı oyuncularımızın bir kısmı kampa henüz katılmamak ile birlikte 10 ocak Salı günü itibariyle bu futbolcularımızın da kampa katılmasına ve Kayserispor’umuzun başarısı için hazırlıklarını sürdürmesini beklemekteyiz.

Teknik Direktörümüz Sergen YALÇIN nezaretinde günde çift idman ile çalışmalarını sürdürürken, transfer çalışmalarımız da hızla devam etmektedir.

Öncelikle Trabzonspor’un Başarılı oyuncusu Güray VURAL ve Kulübü ile anlaşılmış, Bonservisi alınmak sureti ile 2,5 yıllık sözleşme imzalanmıştır.

Güray VURAL  sağlık kontrollerinin ardından kampımıza katılacaktır, ihtiyaç duyulan bölgelere takviye çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam etmektedir.

2 – 3 gün içerisinde yapacağımız takviyeleri kamuoyu ile paylaşmayı umuyoruz.

Şehrin ve Şehrin Yöneticilerinin büyük desteği ile yaptığımız bu çalışmalar hakkında zaman zaman bilgilendirme amaçlı açıklamalar yapılacaktır.

Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur…

Dr.Erol BEDİR

- Sponsor Bağlantı -

SON HABERLER