22 Şubat 2024 Perşembe

Hakemleri de yeneceğiz

Beşiktaş ikinci başkanı Ahmet Nur Çebi, teknik heyet ve futbolcularla yaptığı görüşmede özellikle hakem yönetimlerini sert şekilde eleştirdi.

Futbol takımıyla yaptığı görüşmede teknik heyet ve oyunculara tam destek veren Çebi, iyi bir takıma sahip olduklarını belirterek “Biz hem kadro hem de futbol olarak tartışmasız ligin en iyisiyiz. Eğer gerekirse hakemleri de yeneceğiz. Üzerimize hesap yapan ve oyunlar oynamaya kalkanlar varsa bunların da oyununu bozacaksınız” dedi.

Kimsenin, oynadıkları iyi futbolun üzerini başka şeylerle örtemeyeceğini kaydeden Çebi, “Güneş balçıkla sıvanmaz. Ne yaparlarsa yapsınlar oynayacağımız iyi futbolun karşısında kimse duramaz. Biz iyi bir futbol sergilersek yenemeyeceğimiz takım yoktur. Size yönetim olarak güvenimiz tam. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da iyi sonuçlarla sahadan ayrılacağınıza en ufak bir şüphem yok” şeklinde konuştu.

OYUNCULARDAN ADALET İSTEĞİ

Öte yandan ikinci başkan Çebi’nin bu konuşmaları üzerine futbolcular da hakemlerden dert yanarak “Biz kimseden bize ayrıcalık sağlanmasını istemiyoruz. Hakemler adaletli bir maç yönetsin yeter. Ayrıcalığa hayır. Ancak adaletli bir yönetim şart” dedi.

Oyuncuların ayrıca son haftalarda Fenerbahçe’nin kazandığı penaltıların da rastlandı olmadığını savundukları ifade edildi.

Kaynak: Takvim

- Sponsor Bağlantı -

SON HABERLER