13 Nisan 2024 Cumartesi
Ana Sayfa İddaa Tahminleri

Yapay Zeka İddaa Tahminleri

13 Nisan 2024 Cumartesi oynanacak maçların yüzdesel bilgisayar tahminli yapay zeka iddaa tahminleri

Takımlar SAAT TAHMİN MS1 MSX MS2 İY1 İYX İY2 1.5▲ 2.5▲ 3.5▲ KGV KGY
Bayern Munich - FC Koln 16:30 1 %69 %22 %9 %54 %36 %10 %93 %72 %47 %52 %48
Borussia Monchengladbach - Borussia Dortmund 16:30 X2 %28 %31 %41 %32 %34 %34 %89 %64 %41 %63 %37
RB Leipzig - VfL Wolfsburg 16:30 1 %64 %23 %13 %48 %33 %19 %88 %53 %35 %48 %52
FSV Mainz 05 - 1899 Hoffenheim 16:30 1 %45 %28 %27 %35 %36 %29 %80 %60 %39 %64 %36
VfB Stuttgart - Eintracht Frankfurt 19:30 1 %58 %24 %18 %41 %34 %25 %92 %67 %48 %64 %36
VfL Bochum - FC Heidenheim 16:30 1X %41 %32 %27 %34 %37 %29 %89 %65 %38 %65 %35
Mallorca - Real Madrid 19:30 2 %21 %27 %52 %18 %42 %40 %82 %56 %32 %50 %50
Atletico Madrid - Girona 15:00 1 %58 %22 %20 %36 %36 %28 %89 %64 %38 %54 %46
Cadiz - Barcelona 22:00 2 %19 %30 %51 %17 %38 %45 %85 %58 %37 %56 %44
Rayo Vallecano - Getafe 17:15 X %39 %32 %29 %34 %42 %24 %75 %39 %17 %47 %53
Torino - Juventus 19:05 X2 %30 %31 %39 %24 %44 %32 %72 %44 %18 %41 %59
Lecce - Empoli 16:00 X %39 %35 %26 %26 %56 %18 %70 %44 %27 %50 %50
Bologna - Monza 21:45 1 %56 %26 %18 %40 %39 %21 %84 %51 %29 %36 %64
Bournemouth - Manchester Utd 19:30 X2 %38 %32 %30 %34 %32 %34 %92 %73 %47 %66 %34
Newcastle - Tottenham 14:30 X2 %30 %33 %37 %32 %34 %34 %94 %76 %51 %72 %28
Brentford - Sheffield Utd 17:00 1 %56 %25 %19 %41 %41 %18 %89 %65 %51 %63 %37
Manchester City - Luton 17:00 1 %75 %18 %7 %56 %28 %16 %94 %82 %59 %57 %43
Nottingham Forest - Wolves 17:00 X2 %37 %32 %31 %32 %41 %27 %86 %61 %33 %59 %41
Burnley - Brighton 17:00 2 %28 %29 %43 %26 %40 %34 %88 %67 %39 %55 %45
FC Porto - Famalicao 20:00 1 %68 %19 %13 %45 %34 %21 %90 %60 %35 %37 %63
Estoril - SC Braga 22:30 2 %25 %23 %52 %20 %40 %40 %86 %64 %44 %53 %47
Guimaraes - Farense 17:30 1 %60 %24 %16 %41 %40 %19 %76 %55 %34 %53 %47
PSV - Vitesse 17:30 1 %83 %12 %5 %78 %14 %8 %94 %58 %46 %54 %46
AZ Alkmaar - Waalwijk 19:45 1 %69 %21 %10 %59 %32 %9 %95 %76 %48 %44 %56
Almere City FC - Sparta Rotterdam 22:00 X2 %31 %34 %35 %27 %41 %32 %95 %58 %32 %50 %50
Krasnodar - Zenit 17:00 2 %38 %27 %35 %28 %42 %30 %80 %54 %31 %57 %43
Lokomotiv Moscow - CSKA Moscow 19:30 1X %42 %35 %23 %40 %37 %23 %81 %50 %30 %61 %39
FC Sochi - Spartak Moscow 14:00 X2 %29 %33 %38 %23 %43 %34 %74 %47 %23 %47 %53
Akhmat Grozny - Baltika 16:30 1X %46 %30 %24 %31 %47 %22 %72 %43 %19 %36 %64
Estudiantes L.P. - Boca Juniors 01:30 1X %41 %31 %28 %31 %43 %26 %68 %41 %17 %43 %57
Tigre - Union Santa Fe 23:00 X2 %29 %32 %39 %25 %43 %32 %60 %37 %19 %41 %59
C-Osaka - Kawasaki Frontale 09:00 1X %42 %33 %25 %34 %43 %23 %83 %54 %31 %55 %45
Yokohama F. Marinos - Shonan Bellmare 08:00 1 %57 %26 %17 %44 %39 %17 %83 %56 %32 %47 %53
Jubilo Iwata - Nagoya Grampus 08:00 12 %46 %24 %30 %27 %47 %26 %72 %46 %24 %47 %53
Kashima Antlers - Kyoto Sanga 09:00 1X %48 %34 %18 %39 %40 %21 %80 %46 %23 %51 %49
Avispa Fukuoka - Hiroshima 08:00 2 %20 %32 %48 %17 %46 %37 %60 %37 %18 %36 %64
Albirex Niigata - Consadole Sapporo 08:00 1X %41 %36 %23 %31 %48 %21 %77 %51 %33 %56 %44
Machida Zelvia - Vissel Kobe 09:00 X2 %34 %32 %34 %28 %40 %32 %85 %54 %30 %55 %45
Tokyo Verdy - FC Tokyo 10:00 X2 %33 %34 %33 %27 %42 %31 %83 %57 %32 %55 %45
Southampton - Watford 17:00 1 %59 %24 %17 %47 %35 %18 %83 %63 %34 %53 %47
Leeds - Blackburn 14:30 1 %66 %25 %9 %50 %36 %14 %87 %67 %41 %52 %48
Hull City - QPR 17:00 1X %41 %33 %26 %35 %42 %23 %73 %46 %23 %51 %49
West Brom - Sunderland 17:00 1 %52 %26 %22 %37 %41 %22 %73 %47 %25 %50 %50
Sheffield Wed - Stoke City 17:00 1X %43 %32 %25 %38 %37 %25 %84 %56 %30 %54 %46
Swansea - Rotherham 17:00 1 %61 %24 %15 %43 %40 %17 %89 %60 %34 %40 %60
Birmingham - Coventry 17:00 2 %27 %29 %44 %22 %42 %36 %89 %66 %33 %62 %38
Millwall - Cardiff 17:00 1 %45 %29 %26 %32 %45 %23 %82 %46 %29 %41 %59
Ipswich - Middlesbrough 17:00 1 %49 %28 %23 %39 %41 %20 %89 %69 %44 %64 %36
Bristol City - Huddersfield 17:00 1X %46 %30 %24 %37 %40 %23 %81 %50 %33 %48 %52
Preston - Norwich 17:00 1X %41 %30 %29 %32 %39 %29 %85 %65 %37 %57 %43
HNK Gorica - NK Dinamo Zagreb 20:00 2 %17 %22 %61 %15 %41 %44 %86 %60 %32 %38 %62
NK Varazdin - NK Lokomotiva Zagreb 17:50 X2 %31 %36 %33 %30 %38 %32 %76 %49 %30 %56 %44
Slovan Bratislava - Dunajska Streda 16:30 1 %54 %25 %21 %42 %39 %19 %80 %57 %28 %53 %47
Bohemians 1905 - Sparta Praha 16:00 2 %19 %26 %55 %19 %31 %50 %86 %53 %31 %41 %59
Hradec Kralove - Slovacko 19:00 X %38 %33 %29 %31 %42 %27 %81 %47 %28 %58 %42
Dynamo Ceske Budejovice - Slovan Liberec 16:00 X2 %29 %30 %41 %22 %47 %31 %80 %47 %24 %52 %48
Mlada Boleslav - Teplice 16:00 1 %55 %26 %19 %42 %35 %23 %85 %61 %40 %58 %42
Puebla - Cruz Azul 06:00 2 %22 %27 %51 %19 %38 %43 %85 %65 %42 %66 %34
Necaxa - Santos Laguna 06:00 1X %45 %30 %25 %37 %37 %26 %79 %59 %31 %57 %43
Club Queretaro - Mazatlan FC 04:06 1 %50 %28 %22 %44 %30 %26 %95 %80 %53 %70 %30
Strasbourg - Reims 18:00 X2 %37 %32 %31 %28 %46 %26 %84 %59 %31 %63 %37
Rennes - Toulouse 22:00 1 %50 %25 %25 %39 %36 %25 %87 %66 %36 %61 %39
CS Sfaxien - Etoile Du Sahel 19:30 X2 %33 %36 %31 %27 %47 %26 %59 %32 %15 %34 %66
Club Africain - Stade Tunisien 19:30 1X %50 %30 %20 %37 %49 %14 %66 %37 %16 %41 %59
Torpedo Zhodino - Bate Borisov 20:00 X2 %34 %35 %31 %27 %58 %15 %78 %48 %29 %52 %48
FC Gomel - Dinamo Minsk 16:00 2 %28 %20 %52 %29 %35 %36 %84 %60 %39 %52 %48
FC Dnepr Mogilev - FC Neman Grodno 14:00 2 %27 %25 %48 %16 %46 %38 %76 %55 %33 %44 %56
Wydad Casablanca - FAR Rabat 21:00 2 %35 %27 %38 %25 %43 %32 %76 %49 %28 %51 %49
Maghreb Fes - Youssoufia Berrechid 19:00 1 %54 %28 %18 %35 %48 %17 %75 %52 %33 %54 %46
FUS Rabat - US Touarga 21:00 1X %43 %34 %23 %40 %36 %24 %80 %48 %17 %50 %50
Hassania Agadir - Mouloudia Oujda 23:00 1X %52 %30 %18 %35 %46 %19 %84 %49 %32 %46 %54
Ulsan Hyundai FC - Gangwon FC 10:30 1 %53 %28 %19 %39 %39 %22 %80 %57 %29 %50 %50
Jeonbuk Motors - Gwangju FC 08:00 1 %46 %29 %25 %34 %43 %23 %83 %51 %32 %51 %49
FC Seoul - Pohang Steelers 08:00 X2 %33 %34 %33 %29 %42 %29 %77 %47 %29 %55 %45
Jeju United FC - Sangju Sangmu FC 10:30 X2 %40 %30 %30 %31 %42 %27 %79 %52 %35 %56 %44
Club Guarani - Sol de America 01:00 1X %41 %32 %27 %35 %40 %25 %81 %46 %24 %53 %47
Sportivo Trinidense - 2 De Mayo 03:30 X2 %26 %30 %44 %21 %49 %30 %78 %45 %22 %54 %46
Fortaleza FC - Once Caldas 22:00 X %40 %31 %29 %31 %39 %30 %80 %40 %29 %43 %57
Deportivo Cali - America De Cali 04:15 2 %34 %29 %37 %26 %43 %31 %74 %44 %25 %53 %47
Deportes Tolima - Rionegro FC 02:05 1 %52 %28 %20 %40 %43 %17 %76 %49 %25 %40 %60
Nea Salamis - Apollon Limassol 17:00 X2 %28 %32 %40 %30 %38 %32 %88 %55 %30 %52 %48
Ethnikos Achnas - A.E. Zakakiou 19:00 1 %67 %21 %12 %46 %42 %12 %89 %73 %45 %67 %33
Karmiotissa Polemidion - Doxa Katokopias 18:00 X2 %39 %31 %30 %32 %47 %21 %82 %55 %37 %55 %45
Celtic - St Mirren 17:00 1 %71 %18 %11 %51 %30 %19 %92 %66 %43 %42 %58
Motherwell - Hibernian 17:00 X2 %33 %35 %32 %27 %51 %22 %81 %57 %43 %64 %36
Hearts - Livingston 17:00 1 %66 %24 %10 %50 %39 %11 %79 %51 %34 %48 %52
St Johnstone - Kilmarnock 17:00 X2 %26 %31 %43 %19 %49 %32 %64 %38 %19 %46 %54
Aberdeen - Dundee 17:00 1X %43 %31 %26 %35 %39 %26 %86 %55 %31 %61 %39
Bordeaux - Bastia 20:00 1 %50 %28 %22 %36 %43 %21 %69 %44 %31 %50 %50
Ajaccio - St Etienne 16:00 2 %27 %29 %44 %19 %43 %38 %59 %37 %16 %32 %68
Quevilly - Auxerre 20:00 2 %23 %29 %48 %21 %38 %41 %83 %51 %32 %54 %46
Concarneau - Amiens 20:00 X2 %29 %32 %39 %26 %44 %30 %81 %52 %29 %47 %53
Estac Troyes - Paris FC 20:00 X2 %29 %30 %41 %25 %39 %36 %84 %58 %34 %59 %41
Dunkerque - Guingamp 20:00 2 %31 %28 %41 %22 %50 %28 %76 %42 %24 %35 %65
Caen - Rodez 20:00 1 %43 %28 %29 %38 %35 %27 %87 %50 %32 %46 %54
Valenciennes - Pau 20:00 X2 %25 %31 %44 %19 %50 %31 %78 %46 %23 %49 %51
Laval - Annecy 20:00 1X %43 %31 %26 %36 %46 %18 %77 %47 %20 %60 %40
Rakow Czestochowa - Legia Warszawa 21:00 X %40 %41 %19 %34 %44 %22 %76 %42 %29 %56 %44
Stal Mielec - Widzew Lodz 16:00 X2 %32 %33 %35 %28 %42 %30 %77 %51 %26 %62 %38
Puszcza Niepolomice - Lech Poznan 18:30 2 %20 %34 %46 %19 %39 %42 %84 %57 %34 %49 %51
Besiktas - Samsunspor 19:00 1 %55 %28 %17 %40 %41 %19 %82 %50 %29 %49 %51
Kasimpasa - Konyaspor 13:30 1X %48 %31 %21 %39 %41 %20 %82 %54 %33 %58 %42
Ankaragucu - Gaziantep FK 16:00 1 %49 %28 %23 %36 %42 %22 %79 %57 %30 %49 %51
Adana Demirspor - Kayserispor 19:00 1X %50 %30 %20 %35 %43 %22 %89 %61 %41 %59 %41
Cherno More Varna - Levski Sofia 20:15 1X %42 %30 %28 %35 %38 %27 %62 %45 %22 %44 %56
Slavia Sofia - Hebar Pazardzhik 17:45 1 %60 %20 %20 %46 %41 %13 %95 %70 %38 %55 %45
Paks - MOL Fehervar FC 20:30 1 %51 %27 %22 %45 %34 %21 %74 %49 %32 %48 %51
Kisvarda - Ujpest 15:30 1 %47 %25 %28 %39 %43 %18 %77 %54 %28 %50 %50
Debreceni VSC - Kecskemeti TE 18:00 1 %55 %26 %19 %50 %32 %18 %81 %60 %27 %59 %42
Bolton - Portsmouth 17:00 1 %49 %29 %22 %33 %43 %24 %69 %49 %31 %50 %50
Lincoln - Wigan 17:00 1 %53 %29 %18 %39 %43 %18 %84 %57 %35 %47 %53
Carlisle - Blackpool 17:00 2 %21 %23 %56 %18 %43 %39 %89 %63 %41 %52 %48
Barnsley - Reading 17:00 1 %49 %29 %22 %40 %40 %20 %90 %61 %34 %62 %38
Port Vale - Exeter 17:00 2 %37 %29 %34 %32 %40 %28 %74 %51 %27 %50 %50
Shrewsbury - Wycombe 17:00 X2 %34 %34 %32 %29 %43 %28 %64 %38 %17 %50 %50
Stevenage - Burton Albion 17:00 1 %59 %25 %16 %42 %43 %15 %61 %46 %22 %40 %60
Cheltenham - Bristol Rovers 17:00 12 %41 %29 %30 %31 %43 %26 %73 %49 %30 %54 %46
Derby - Leyton Orient 17:00 1 %59 %22 %19 %42 %38 %20 %79 %48 %20 %44 %56
Oxford United - Peterborough 17:00 2 %35 %27 %38 %27 %40 %33 %80 %68 %38 %66 %34
Cambridge United - Charlton 17:00 X2 %31 %34 %35 %24 %41 %35 %81 %46 %25 %61 %39
Fleetwood Town - Northampton 17:00 2 %38 %28 %34 %27 %45 %28 %81 %53 %32 %60 %40
Parma - Spezia 17:15 1X %53 %33 %14 %39 %45 %16 %85 %53 %32 %65 %35
Sampdoria - Sudtirol 15:00 1X %48 %30 %22 %33 %48 %19 %83 %64 %28 %62 %38
Como - Bari 15:00 1X %58 %30 %12 %45 %38 %17 %83 %52 %31 %47 %53
Cosenza - SSD Palermo 17:15 X2 %31 %35 %34 %27 %37 %36 %88 %61 %38 %66 %34
Lecco - Reggiana 17:15 X2 %28 %30 %42 %24 %45 %31 %73 %47 %29 %53 %47
Cremonese - Ternana 15:00 1 %63 %23 %14 %46 %39 %15 %73 %56 %41 %52 %48
Cittadella - Ascoli 15:00 1X %48 %30 %22 %39 %39 %22 %69 %41 %20 %49 %51
Pisa - FeralpiSalo 15:00 1X %48 %31 %21 %38 %44 %18 %71 %46 %27 %52 %48
Portland Timbers - Los Angeles FC 23:45 2 %33 %29 %38 %32 %34 %34 %82 %61 %39 %64 %36
Maccabi Haifa - Bnei Sakhnin 17:45 1 %63 %24 %13 %44 %38 %18 %81 %56 %32 %43 %57
Shanghai Shenhua - Beijing Guoan 14:35 1 %52 %27 %21 %44 %34 %22 %73 %48 %23 %45 %55
Henan Jianye - Nantong Zhiyun 10:30 1X %48 %35 %17 %39 %43 %18 %86 %52 %36 %57 %43
AmaZulu - Orlando Pirates 19:00 X2 %23 %35 %42 %18 %48 %34 %62 %36 %16 %44 %56
Stellenbosch FC - Supersport United 16:00 1X %42 %34 %24 %33 %42 %25 %77 %51 %22 %56 %44
IFK Mariehamn - KuPS 17:00 X2 %28 %31 %41 %27 %41 %32 %85 %54 %29 %56 %44
Ilves - IF Gnistan 14:00 1X %49 %32 %19 %35 %48 %17 %86 %71 %42 %59 %41
FC Schalke 04 - FC Nurnberg 21:30 1 %52 %27 %21 %40 %36 %24 %80 %60 %42 %57 %43
SV Wehen - Fortuna Dusseldorf 14:00 X2 %23 %32 %45 %25 %36 %39 %87 %71 %50 %71 %29
SC Paderborn 07 - Karlsruher SC 14:00 X2 %40 %30 %30 %31 %42 %27 %90 %69 %43 %54 %46
Holstein Kiel - VfL Osnabruck 14:00 1 %62 %21 %17 %48 %38 %14 %81 %62 %42 %57 %43
Pas Giannina - Asteras Tripolis 19:30 X2 %38 %30 %32 %29 %39 %32 %82 %52 %26 %61 %39
Volos NPS - Atromitos Athinon 17:30 2 %38 %29 %33 %26 %43 %31 %78 %55 %28 %59 %41
Panserraikos - OFI 15:00 1X %41 %35 %24 %30 %49 %21 %78 %49 %31 %48 %52
Kifisia - Panaitolikos 20:00 X %36 %36 %28 %32 %46 %22 %84 %58 %37 %59 %41
Sydney FC - Western Sydney 12:45 1 %56 %21 %23 %38 %35 %27 %86 %61 %44 %59 %41
Brisbane Roar FC - Newcastle Jets FC 10:30 1 %48 %27 %25 %37 %35 %28 %85 %71 %48 %66 %34
Western United - Central Coast Mariners FC 08:30 2 %23 %28 %49 %24 %36 %40 %80 %58 %35 %51 %49
Mushuc Runa SC - Tecnico Universitario 21:00 1X %45 %30 %25 %36 %37 %27 %70 %35 %20 %40 %60
Macara - Orense SC 23:30 1 %60 %27 %13 %49 %36 %15 %65 %40 %20 %45 %55
Buducnost Podgorica - Rudar Pljevlja 19:00 1 %70 %21 %9 %52 %38 %10 %84 %58 %35 %47 %53
FK Petrovac - FK Decic 19:00 X2 %24 %33 %43 %23 %39 %38 %72 %45 %28 %53 %47
Jedinstvo Bijelo Polje - Jezero 18:00 1 %45 %26 %29 %31 %47 %22 %66 %44 %24 %45 %55
Santiago Morning - Antofagasta 19:00 X2 %36 %32 %32 %29 %42 %29 %72 %59 %38 %50 %50
KV Mechelen - KVC Westerlo 19:15 1 %55 %28 %17 %44 %39 %17 %89 %69 %49 %60 %40
Suduva Marijampole - Hegelmann Litauen 17:00 2 %31 %26 %43 %19 %61 %20 %75 %53 %32 %37 %63
Genk - Cercle Brugge 21:45 1 %49 %28 %23 %38 %36 %26 %90 %64 %37 %58 %42
Grasshopper-Club - FC Lugano 19:00 2 %27 %28 %45 %25 %39 %36 %76 %58 %35 %62 %38
FC Lausanne-Sport - FC Zurich 19:00 X2 %38 %32 %30 %38 %31 %31 %88 %52 %37 %51 %49
FC St. Gallen - Yverdon-Sport FC 21:30 1 %62 %23 %15 %51 %30 %19 %92 %73 %50 %61 %39
Dacia Buiucani - Milsami Orhei 15:00 2 %30 %29 %41 %21 %45 %34 %89 %63 %32 %58 %42
CA Cerro - Fenix 23:30 X %37 %36 %27 %31 %41 %28 %71 %35 %29 %49 %51
Progreso - Boston River 21:00 1 %48 %24 %28 %34 %38 %28 %78 %49 %29 %51 %49
Avenir De La Marsa - US Ben Guerdane 17:00 X2 %26 %37 %37 %22 %51 %27 %58 %31 %15 %34 %66
Chabab Atlas Khenifra - Difaa El Jadida 19:00 X2 %31 %37 %32 %24 %52 %24 %51 %30 %17 %33 %67
Wisla Plock - Wisla Krakow 18:30 1X %42 %30 %28 %29 %43 %28 %84 %63 %29 %64 %36
Chrobry Glogow - Miedz Legnica 21:00 2 %35 %29 %36 %25 %46 %29 %78 %50 %27 %47 %53
GKS Katowice - Odra Opole 16:00 1 %57 %26 %17 %39 %41 %20 %73 %40 %24 %37 %63
Rentistas - Cerrito 16:00 1 %50 %23 %27 %30 %55 %15 %70 %52 %23 %41 %59
Tondela - Penafiel 17:30 1 %53 %27 %20 %35 %49 %16 %63 %40 %23 %41 %59
Leiria - Vilaverdense 16:00 1 %55 %26 %19 %36 %44 %20 %85 %55 %33 %54 %46
Benfica B - Vilafranquense 17:30 X2 %31 %30 %39 %25 %40 %35 %78 %46 %27 %63 %37
Cf Os Belenenses - Academico Viseu 13:00 X2 %25 %30 %45 %23 %35 %42 %75 %30 %10 %40 %60
Monagas SC - Zamora FC 02:00 1 %52 %27 %21 %39 %42 %19 %84 %61 %40 %62 %38
Portuguesa FC - Estudiantes FC 23:00 1 %51 %29 %20 %35 %49 %16 %81 %44 %21 %46 %54
FC Voluntari - Otelul Galati 17:00 X %33 %38 %29 %29 %44 %27 %65 %35 %20 %55 %45
Universitatea Cluj - Petrolul Ploiesti 21:30 1X %50 %36 %14 %26 %63 %11 %54 %33 %16 %33 %67
Cardiff Metropolitan - The New Saints 16:30 2 %15 %15 %70 %15 %30 %55 %95 %81 %62 %48 %52
Newtown AFC - Caernarfon Town 16:30 1 %46 %27 %27 %41 %36 %23 %87 %68 %48 %67 %33
Hapoel Tel Aviv - Hapoel Petah Tikva 20:00 1X %42 %34 %24 %33 %47 %20 %72 %43 %30 %45 %55
Beitar Jerusalem - Hapoel Hadera 15:30 1X %41 %31 %28 %37 %38 %25 %84 %48 %30 %55 %45
FC Thun - AC Bellinzona 19:00 1 %66 %22 %12 %46 %42 %12 %80 %64 %36 %53 %47
FC Baden - FC Sion 19:00 2 %15 %21 %64 %16 %33 %51 %89 %69 %40 %56 %44
AS Trencin - FC ViOn Zlate Moravce 19:00 1 %67 %21 %12 %49 %40 %11 %80 %64 %42 %53 %47
Dukla Banska Bystrica - Zemplin Michalovce 19:00 1X %53 %30 %17 %42 %42 %16 %79 %55 %32 %64 %36
Barry Town - Aberystwyth Town 16:30 X %40 %33 %27 %32 %43 %25 %76 %44 %22 %48 %52
Haverfordwest County - Colwyn Bay 14:45 1 %64 %21 %15 %47 %37 %16 %88 %60 %40 %50 %50
Alianza Atletico - Union Comercio 22:30 1 %55 %28 %17 %38 %42 %20 %78 %53 %27 %50 %50
Yantra 2019 - Litex 17:00 1 %55 %25 %20 %41 %41 %18 %82 %57 %26 %44 %56
Marek - Dunav Ruse 17:00 1 %57 %26 %17 %40 %42 %18 %60 %39 %19 %35 %65
Maritsa Plovdiv - Septemvri Sofia 15:00 2 %23 %25 %52 %21 %42 %37 %77 %43 %20 %42 %58
Sportist Svoge - Ludogorets II 17:00 X2 %38 %31 %31 %26 %50 %24 %67 %37 %19 %33 %67
Bdin Vidin - Montana 17:00 2 %15 %26 %59 %15 %42 %43 %74 %41 %22 %36 %64
FK Kom - Iskra Danilovgrad 19:00 1X %51 %30 %19 %24 %61 %15 %77 %45 %28 %50 %50
FK Bokelj - FK Lovcen 18:00 1 %67 %21 %12 %43 %46 %11 %80 %54 %27 %51 %49
TPS - FF Jaro 16:00 1X %42 %32 %26 %29 %44 %27 %88 %61 %45 %62 %38
KTP - Mikkelin Palloilijat 16:00 1 %52 %22 %26 %41 %32 %27 %89 %59 %32 %57 %43
SalPa - Jippo 16:00 2 %40 %28 %32 %31 %49 %20 %82 %63 %34 %57 %43
SJK Akatemia - JaPS 16:00 1 %51 %29 %20 %35 %36 %29 %86 %57 %43 %57 %43
JEF United Chiba - Oita Trinita 08:00 1 %49 %27 %24 %37 %39 %24 %75 %52 %35 %50 %50
Vegalta Sendai - Montedio Yamagata 08:00 X %40 %33 %27 %34 %42 %24 %65 %38 %22 %46 %54
V-Varen Nagasaki - Tokushima Vortis 08:00 1 %53 %27 %20 %46 %36 %18 %81 %58 %30 %65 %35
Iwaki FC - Shimizu 10:00 X2 %27 %30 %43 %20 %45 %35 %86 %60 %37 %58 %42
Mito HollyHock - Tochigi SC 08:00 1 %46 %28 %26 %34 %46 %20 %70 %47 %18 %44 %56
Ehime FC - Kagoshima United 10:00 1X %45 %33 %22 %33 %43 %24 %74 %51 %26 %55 %45
Teruel - Deportivo La Coruna 21:00 2 %18 %27 %55 %16 %40 %44 %83 %50 %26 %42 %58
Cultural Leonesa - Real Sociedad B 19:00 1X %46 %34 %20 %35 %41 %24 %74 %35 %15 %48 %52
Fuenlabrada - Rayo Majadahonda 19:00 1X %54 %32 %14 %38 %48 %14 %73 %47 %27 %51 %49
Sestao River - Real Union 21:00 1X %46 %32 %22 %30 %44 %26 %70 %42 %19 %50 %50
UD Cornella - Cd Arenteiro 17:00 X2 %39 %31 %30 %26 %50 %24 %59 %38 %18 %41 %59
Levante - Amorebieta 22:00 1 %56 %29 %15 %41 %45 %14 %81 %47 %23 %43 %57
Valladolid - CD Eldense 19:30 1 %56 %29 %15 %44 %37 %19 %83 %48 %27 %44 %56
Sporting Gijon - Cartagena 17:15 1X %47 %32 %21 %39 %40 %21 %83 %52 %21 %42 %58
KPV - RoPS 15:30 1 %50 %23 %27 %46 %29 %25 %95 %65 %55 %70 %30
EPS - OLS 16:00 1 %46 %27 %27 %21 %40 %39 %88 %70 %50 %62 %38
PK Keski-Uusimaa - JJK 16:00 1 %45 %29 %26 %29 %42 %29 %91 %70 %57 %66 %34
VIFK - Kups Akatemia 17:00 1 %56 %24 %20 %34 %46 %20 %85 %50 %36 %45 %55
Klubi-04 - FC Jazz 19:00 1X %49 %30 %21 %35 %38 %27 %89 %69 %51 %69 %31
Borussia Dortmund II - FC Ingolstadt 04 15:00 2 %33 %27 %40 %25 %46 %29 %90 %70 %39 %59 %41
SC Verl - Erzgebirge Aue 15:00 X %40 %33 %27 %31 %45 %24 %74 %53 %37 %52 %48
Viktoria Koln - Hallescher FC 15:00 1 %45 %28 %27 %26 %56 %18 %84 %61 %39 %63 %37
SSV Ulm 1846 - Preussen Munster 15:00 1X %41 %35 %24 %39 %32 %29 %85 %63 %42 %68 %32
FC Saarbrucken - SV Sandhausen 17:30 1X %49 %30 %21 %28 %43 %29 %87 %56 %27 %64 %36
SpVgg Unterhaching - VfB Lubeck 15:00 1 %53 %26 %21 %37 %42 %21 %73 %53 %29 %48 %52
Hamilton Academical - Falkirk 19:30 2 %26 %27 %47 %34 %37 %29 %77 %59 %36 %60 %40
Kelty Hearts - Stirling Albion 17:00 1 %44 %29 %27 %31 %46 %23 %72 %60 %41 %53 %47
Queen Of The South - Edinburgh City 17:00 1 %69 %17 %14 %47 %41 %12 %92 %78 %57 %57 %43
Annan Athletic - Cove Rangers 17:00 X2 %30 %31 %39 %26 %35 %39 %93 %69 %46 %69 %31
Alloa Athletic - Montrose 17:00 1 %54 %29 %17 %38 %42 %20 %83 %61 %42 %59 %41
Jonkopings Sodra - Falkenbergs FF 17:00 X2 %29 %30 %41 %27 %41 %32 %83 %50 %29 %55 %45
Angelholms FF - Rosengard 14:00 X2 %28 %31 %41 %28 %43 %29 %79 %50 %32 %56 %44
NorthEast United - Odisha FC 17:00 X2 %29 %33 %38 %27 %39 %34 %80 %58 %33 %59 %41
Trans Narva - Tallinna Kalev 17:00 1X %42 %32 %26 %29 %42 %29 %89 %59 %37 %63 %37
Tammeka Tartu - Kuressaare 12:30 1 %54 %26 %20 %41 %41 %18 %80 %62 %39 %57 %43
Tirana - FK Kukesi 16:00 1 %57 %27 %16 %45 %39 %16 %79 %53 %31 %60 %40
Skenderbeu Korce - Teuta Durres 19:00 1 %47 %29 %24 %37 %40 %23 %68 %42 %25 %49 %51
Vllaznia - Laci 19:00 1X %50 %34 %16 %41 %43 %16 %60 %33 %16 %39 %61
FC Kaysar - Tobol Kostanay 12:00 X2 %33 %33 %34 %27 %48 %25 %85 %54 %27 %53 %47
Novara - Legnago Salus 19:30 X2 %33 %35 %32 %33 %36 %31 %84 %46 %28 %54 %46
Pro Sesto - Lumezzane 19:30 X2 %29 %33 %38 %21 %52 %27 %58 %32 %15 %37 %63
Virtus Verona - Pergolettese 21:45 X2 %34 %32 %34 %29 %46 %25 %72 %33 %15 %42 %58
Alessandria - Pro Patria 19:30 X2 %26 %31 %43 %22 %46 %32 %57 %33 %17 %38 %62
AC Trento - Pro Vercelli 19:30 X %37 %37 %26 %25 %57 %18 %70 %44 %31 %47 %53
AlbinoLeffe - Renate 17:15 X %32 %40 %28 %23 %61 %16 %61 %39 %25 %49 %51
CSD Municipal - Xinabajul 23:00 1 %60 %24 %16 %38 %39 %23 %87 %61 %32 %45 %55
Nueva Chicago - Estudiantes R.C. 00:00 1X %49 %33 %18 %37 %46 %17 %74 %37 %18 %37 %63
Chaco For Ever - Atletico Rafaela 23:00 1X %43 %31 %26 %20 %63 %17 %79 %51 %21 %44 %56
Temperley - Almirante Brown 21:05 1X %49 %38 %13 %34 %54 %12 %68 %38 %16 %40 %60
Gimnasia Mendoza - Aldosivi 22:00 1X %47 %31 %22 %31 %48 %21 %80 %42 %21 %36 %64
Almagro - Defensores Unidos 21:30 1X %44 %32 %24 %29 %49 %22 %67 %42 %16 %39 %61
Brown De Adrogue - Atletico Atlanta 21:00 X2 %36 %32 %32 %25 %52 %23 %67 %43 %22 %43 %57
Agropecuario - Estudiantes B.A. 23:05 1X %43 %42 %15 %27 %63 %10 %72 %33 %21 %45 %55
Macva - OFK Beograd 17:00 X2 %33 %33 %34 %24 %40 %36 %75 %43 %17 %41 %59
Sloboda Uzice - Graficar Beograd 17:00 X %39 %35 %26 %28 %47 %25 %81 %50 %29 %42 %58
Rogaska - NK Celje 16:00 2 %17 %25 %58 %20 %33 %47 %86 %57 %38 %42 %58
Longford Town FC - Bray Wanderers 21:30 X2 %29 %30 %41 %26 %43 %31 %80 %54 %35 %59 %41
Wolfsberger AC - Austria Vienna 18:00 X2 %35 %30 %35 %28 %39 %33 %83 %54 %26 %47 %53
WSG Swarovski Tirol - FC BW Linz 18:00 X2 %36 %31 %33 %32 %34 %34 %95 %43 %27 %40 %60
Austria Lustenau - SCR Altach 18:00 2 %29 %25 %46 %19 %46 %35 %81 %55 %31 %41 %59
RWD Molenbeek - Eupen 17:00 X2 %38 %30 %32 %29 %42 %29 %95 %58 %37 %30 %70
Gyeongnam FC - Cheongju FC 08:00 X2 %34 %31 %35 %27 %48 %25 %83 %53 %32 %53 %47
Bucheon 1995 - Seongnam FC 10:30 1X %50 %31 %19 %28 %54 %18 %81 %45 %23 %44 %56
Busan I Park - FC Anyang 10:30 X %40 %33 %27 %32 %44 %24 %84 %58 %29 %56 %44
Esenler Erokspor - Bursaspor 15:00 1 %75 %20 %5 %56 %29 %15 %95 %83 %34 %42 %58
Icel Idmanyurdu - Nazilli Belediyespor 15:00 1 %51 %26 %23 %42 %37 %21 %74 %52 %30 %45 %55
Altay - Corumspor 19:00 2 %15 %17 %68 %15 %36 %49 %94 %74 %49 %37 %63
Keciorengucu - Genclerbirligi 13:30 X2 %33 %33 %34 %27 %46 %27 %84 %56 %31 %62 %38
Boluspor - Umraniyespor 16:00 1 %46 %27 %27 %32 %40 %28 %72 %49 %26 %50 %50
Cordoba - Alcoyano 17:00 1 %60 %26 %14 %40 %40 %20 %83 %53 %25 %36 %64
San Fernando - Cf Intercity 17:00 1X %44 %30 %26 %31 %42 %27 %60 %39 %19 %42 %58
AD Merida - Algeciras 17:00 X %39 %34 %27 %35 %39 %26 %65 %50 %20 %60 %40
Khimki - Shinnik Yaroslavl 17:00 1 %61 %26 %13 %44 %43 %13 %83 %51 %31 %34 %66
Yenisey Krasnoyarsk - Alania Vladikavkaz 09:00 1X %43 %30 %27 %29 %48 %23 %87 %63 %42 %56 %44
Volgar Astrakhan - Tyumen 16:00 X2 %34 %30 %36 %22 %50 %28 %68 %44 %20 %44 %56
Chernomorets Novorossiysk - Akron Togliatti 16:00 X2 %26 %31 %43 %25 %40 %35 %63 %39 %25 %43 %57
FC Dender - Zulte-Waregem 21:00 1 %47 %28 %25 %33 %40 %27 %89 %59 %38 %55 %45
Deinze - Lommel United 21:00 X %37 %34 %29 %31 %37 %32 %88 %66 %42 %66 %34
Lierse Kempenzonen - Anderlecht (u23) 17:00 12 %42 %26 %32 %31 %49 %20 %80 %70 %55 %70 %30
Gold Coast United - Redlands United 11:30 1 %56 %22 %22 %39 %42 %19 %90 %70 %37 %52 %48
Brisbane City - Wolves FC 10:00 1 %49 %24 %27 %36 %33 %31 %83 %56 %45 %60 %40
Llanelli Town AFC - Briton Ferry 19:15 1 %46 %27 %27 %28 %40 %32 %92 %76 %56 %67 %33
Goytre United - Llantwit Major 16:30 1 %51 %23 %26 %38 %39 %23 %87 %76 %52 %70 %30
Queens Park - Inverness CT 17:00 X %35 %36 %29 %34 %38 %28 %86 %59 %36 %58 %42
Raith Rovers - Partick 17:00 X %40 %37 %23 %39 %37 %24 %88 %61 %34 %61 %39
Airdrieonians - Dunfermline 17:00 1X %44 %30 %26 %33 %42 %25 %84 %58 %32 %58 %42
Ayr Utd - Arbroath 17:00 1 %58 %25 %17 %44 %42 %14 %86 %66 %39 %57 %43
Academica - Felgueiras 19:30 X2 %33 %33 %34 %27 %40 %33 %83 %53 %25 %42 %58
Atletico CP - Alverca 17:00 2 %26 %25 %49 %17 %47 %36 %77 %44 %25 %50 %50
SC Braga B - Varzim 13:00 1X %49 %30 %21 %39 %37 %24 %76 %50 %26 %39 %61
Ried - SC Bregenz 21:00 1 %61 %21 %18 %46 %36 %18 %89 %71 %44 %49 %51
Sofapaka - Ulinzi Stars 15:00 X2 %38 %32 %30 %29 %46 %25 %74 %45 %20 %36 %64
KCB - Kenya Police 16:00 X %34 %38 %28 %28 %40 %32 %59 %35 %18 %35 %65
Homeboyz - Kariobangi Sharks 13:00 1X %45 %31 %24 %31 %49 %20 %58 %32 %15 %38 %62
Nzoia Sugar - Gor Mahia 15:00 2 %15 %34 %51 %17 %38 %45 %55 %34 %16 %29 %71
Bandari - Bidco United 15:00 1X %44 %30 %26 %35 %44 %21 %59 %32 %14 %29 %71
La Luz - Juventud 23:00 X2 %34 %30 %36 %30 %54 %16 %83 %43 %22 %51 %49
ND Gorica - Triglav Kranj 18:15 1 %47 %29 %24 %39 %40 %21 %88 %58 %33 %61 %39
Nk Bistrica - Primorje 16:30 X2 %32 %33 %35 %29 %39 %32 %80 %56 %38 %51 %49
ND Ilirija - Fuzinar 18:00 1X %45 %33 %22 %32 %42 %26 %75 %54 %36 %51 %49
Lisen - Dukla Praha 17:30 2 %28 %26 %46 %22 %42 %36 %78 %53 %28 %45 %55
Prostejov - Taborsko 11:30 X2 %34 %31 %35 %23 %46 %31 %69 %51 %30 %51 %49
Vyskov - MFK Chrudim 11:15 1 %51 %28 %21 %37 %42 %21 %81 %61 %45 %61 %39
Real Kashmir - Namdhari Fc 12:00 1 %62 %26 %12 %45 %40 %15 %92 %67 %42 %52 %48
Sreenidi Deccan - Shillong Lajong FC 14:00 1 %61 %22 %17 %47 %34 %19 %92 %71 %45 %69 %31
Nara Club - Matsumoto Yamaga 08:00 X2 %33 %35 %32 %25 %49 %26 %85 %53 %26 %55 %45
Sagamihara - Fukushima United 08:00 1X %45 %31 %24 %34 %45 %21 %70 %44 %22 %52 %48
KKS 1925 Kalisz - Sandecja Nowy Sacz 18:00 1 %56 %28 %16 %42 %42 %16 %83 %66 %35 %57 %43
Stal Stalowa Wola - Olimpia Elblag 16:10 1 %54 %26 %20 %37 %41 %22 %78 %52 %24 %58 %42
Kolding IF - Vendsyssel FF 14:00 1 %44 %28 %28 %34 %39 %27 %82 %62 %47 %51 %49
KA Akureyri - FH Hafnarfjordur 18:00 1 %48 %25 %27 %33 %43 %24 %89 %64 %40 %67 %33
Breidablik - Vestri 17:00 1 %58 %22 %20 %42 %43 %15 %86 %59 %40 %51 %49
FC Helsingor - Hillerod Fodbold 19:30 2 %18 %26 %56 %20 %38 %42 %89 %69 %52 %62 %38
Djurgarden (w) - Trelleborgs FF 16:00 1X %45 %32 %23 %31 %57 %12 %90 %56 %33 %54 %46
KIF Orebro DFF (w) - Hammarby IF DFF (w) 16:00 2 %19 %19 %62 %21 %39 %40 %84 %59 %32 %42 %58
Real Frontera - Yaracuyanos FC 22:30 X2 %26 %30 %44 %21 %47 %32 %86 %54 %25 %53 %47
FK Jelgava - FK Auda 18:00 2 %23 %28 %49 %17 %50 %33 %77 %42 %26 %38 %62
Grobina - FS Metta/Lu 16:00 X2 %35 %30 %35 %28 %38 %34 %67 %50 %34 %52 %48
FK Minija - Tauras Taurage 14:00 1X %42 %31 %27 %31 %40 %29 %84 %62 %35 %57 %43
Schweinfurt - FV Illertissen 15:00 2 %34 %29 %37 %27 %43 %30 %82 %64 %47 %64 %36
Schalding-Heining - SpVgg Greuther Furth II 15:00 2 %30 %29 %41 %28 %37 %35 %79 %64 %40 %65 %35
FC Nurnberg II - Wacker Burghausen 15:00 1 %48 %29 %23 %37 %37 %26 %88 %62 %39 %62 %38
DJK Vilzing - TSV Buchbach 15:00 1 %70 %19 %11 %53 %34 %13 %87 %60 %41 %53 %47
FC Augsburg II - Ansbach 15:00 1 %59 %23 %18 %41 %40 %19 %88 %67 %47 %56 %44
Albion Rovers - Civil Service Strollers 17:00 1 %46 %25 %29 %37 %40 %23 %83 %61 %30 %59 %41
East Kilbride - Berwick Rangers 17:00 1 %69 %19 %12 %50 %35 %15 %87 %67 %44 %61 %39
TSV Dachau - VfR Garching 15:00 1 %51 %24 %25 %35 %46 %19 %89 %68 %52 %65 %35
FC Pipinsried - SV Heimstetten 17:00 X2 %33 %30 %37 %27 %40 %33 %82 %56 %32 %57 %43
FC Deisenhofen - TSV Schwaben Augsburg 15:00 X2 %30 %33 %37 %30 %35 %35 %81 %54 %30 %63 %37
TSV Landsberg - Fc Sonthofen 15:00 1 %61 %22 %17 %46 %32 %22 %87 %74 %58 %70 %30
Gundelfingen - FC Ismaning 16:00 1X %46 %33 %21 %34 %34 %32 %83 %64 %37 %60 %40
TSV 1861 Noerdlingen - Sv Erlbach 16:30 2 %34 %29 %37 %26 %37 %37 %77 %56 %32 %55 %45
TSV Kottern - TSV 1860 Munich II 15:00 1X %45 %30 %25 %33 %38 %29 %78 %57 %33 %61 %39
Rukh Lviv - Kryvbas Kryvyi Rih 18:00 X2 %27 %35 %38 %27 %43 %30 %71 %40 %22 %48 %52
Chemnitzer FC - VSG Altglienicke 14:00 2 %31 %29 %40 %24 %38 %38 %86 %60 %34 %56 %44
Viktoria Berlin - BFC Dynamo 14:00 X2 %31 %31 %38 %27 %42 %31 %71 %46 %32 %47 %53
Rot-Weiss Erfurt - Lokomotive Leipzig 15:00 1X %46 %32 %22 %34 %44 %22 %87 %53 %42 %60 %40
SV Meppen - TSV Havelse 16:00 1 %53 %23 %24 %37 %37 %26 %87 %64 %45 %60 %40
Alemannia Aachen - Rot-Weiss Ahlen 15:00 1 %75 %17 %8 %55 %34 %11 %94 %64 %41 %51 %49
SV Lippstadt 08 - FC Schalke 04 II 15:00 X2 %26 %34 %40 %28 %36 %36 %89 %62 %43 %66 %34
Fortuna Koln - FC Bocholt 15:00 1 %56 %23 %21 %38 %42 %20 %77 %51 %29 %50 %50
Rot-Weiss Oberhausen - Borussia Monchengladbach II 15:00 1X %46 %30 %24 %38 %37 %25 %86 %54 %40 %64 %36
SC Wiedenbruck 2000 - FC Koln II 15:00 12 %43 %25 %32 %34 %38 %28 %80 %58 %36 %57 %43
Buckley Town - Gresford Athletic 17:15 1 %49 %26 %25 %35 %41 %24 %88 %68 %42 %63 %37
Guilsfield - Holywell Town 21:45 2 %22 %25 %53 %19 %33 %48 %88 %65 %46 %57 %43
SR Donaufeld - SC Kremser 16:30 1 %47 %24 %29 %39 %38 %23 %86 %69 %49 %57 %43
SC Wiener Viktoria - Wiener Sportklub 17:00 1 %48 %28 %24 %26 %53 %21 %90 %61 %48 %61 %39
TSG Pfeddersheim - Vfr Baumholder 16:30 1 %49 %29 %22 %33 %41 %26 %83 %68 %49 %60 %40
Sv Auersmacher - Alemannia Waldalges 16:30 1 %62 %21 %17 %43 %40 %17 %82 %69 %45 %55 %45
FK Pirmasens - Tus Rot-weiss Koblenz 15:00 1 %54 %22 %24 %40 %37 %23 %85 %65 %43 %59 %41
FC Giessen - Eintracht Stadtallendorf 15:00 1 %60 %28 %12 %47 %36 %17 %83 %61 %42 %64 %36
Bayern Alzenau - Turk Gucu Friedberg 16:00 X2 %36 %30 %34 %31 %34 %35 %84 %66 %42 %56 %44
Adler Weidenhausen - FSV Fernwald 17:00 X2 %33 %33 %34 %30 %40 %30 %88 %68 %43 %59 %41
FC 1906 Erlensee - FC Eddersheim 16:00 2 %28 %25 %47 %27 %35 %38 %88 %70 %49 %68 %32
FC Pinzgau - Dornbirner SV 18:00 1 %71 %18 %11 %54 %30 %16 %85 %60 %40 %56 %44
FC Grimma - VFC Plauen 15:00 2 %15 %24 %61 %15 %37 %48 %82 %65 %43 %57 %43
TSV Bordesholm - TSB Flensburg 14:30 2 %15 %19 %66 %17 %30 %53 %92 %79 %64 %65 %35
SV Todesfelde - Heider SV 15:00 1 %70 %17 %13 %49 %28 %23 %95 %85 %70 %69 %31
Puchov - Spisska Nova Ves 17:00 1 %62 %23 %15 %45 %42 %13 %79 %56 %32 %42 %58
Slavoj Trebisov - HFC Humenne 17:00 X2 %27 %31 %42 %21 %49 %30 %75 %55 %33 %57 %43
Formartine Utd - Rothes 17:00 1 %63 %19 %18 %42 %34 %24 %85 %70 %55 %55 %45
Lossiemouth - Turriff Utd 17:00 2 %31 %24 %45 %25 %41 %34 %87 %75 %49 %61 %39
Rostocker FC 1895 - Optik Rathenow 15:00 2 %34 %24 %42 %24 %41 %35 %92 %73 %46 %56 %44
RSV Eintracht 1949 - Anker Wismar 15:00 X2 %26 %34 %40 %27 %45 %28 %88 %74 %53 %59 %41
TuS Koblenz - SGV Freiberg 15:00 2 %19 %25 %56 %15 %43 %42 %76 %50 %28 %45 %55
TSV Steinbach - FSV Frankfurt 15:00 1 %46 %28 %26 %39 %36 %25 %84 %62 %41 %64 %36
KSV Hessen Kassel - FC Astoria Walldorf 15:00 1 %46 %28 %26 %37 %40 %23 %79 %57 %40 %53 %47
TSG Balingen - 1899 Hoffenheim II 15:00 2 %20 %21 %59 %15 %43 %42 %78 %65 %44 %56 %44
VfR Aalen - TSV Schott Mainz 15:00 1 %52 %28 %20 %38 %43 %19 %84 %66 %42 %53 %47
VfL Oldenburg - Kickers Emden 16:00 2 %27 %21 %52 %18 %40 %42 %90 %75 %59 %65 %35
SV Atlas Delmenhorst - MTV Eintracht Celle 17:00 1 %64 %21 %15 %53 %34 %13 %87 %72 %56 %58 %42
Doncaster - Accrington St 17:00 1 %53 %25 %22 %38 %38 %24 %80 %56 %28 %59 %41
Swindon Town - AFC Wimbledon 17:00 X2 %32 %33 %35 %26 %43 %31 %83 %50 %26 %62 %38
Crewe - Grimsby 17:00 1X %46 %33 %21 %38 %42 %20 %70 %42 %26 %52 %48
Gillingham - Barrow 17:00 X %36 %38 %26 %25 %49 %26 %77 %47 %29 %59 %41
Stockport - Morecambe 17:00 1 %63 %20 %17 %43 %44 %13 %86 %66 %41 %52 %48
Walsall - Notts County 17:00 1 %48 %29 %23 %37 %37 %26 %83 %63 %33 %64 %36
Wrexham - Forest Green 17:00 1 %70 %19 %11 %52 %33 %15 %78 %49 %34 %38 %62
Milton Keynes Dons - Mansfield 17:00 1 %52 %24 %24 %24 %40 %36 %88 %62 %34 %62 %38
Harrogate Town - Sutton Utd 17:00 1 %46 %29 %25 %33 %44 %23 %72 %48 %29 %53 %47
Newport County - Tranmere 17:00 2 %39 %22 %39 %26 %48 %26 %75 %54 %35 %59 %41
Salford City - Bradford 17:00 X2 %36 %33 %31 %30 %39 %31 %83 %55 %34 %58 %42
Crawley Town - Colchester 17:00 1X %48 %31 %21 %39 %42 %19 %85 %46 %27 %57 %43
Ebbsfleet United - Altrincham 17:00 12 %41 %29 %30 %27 %39 %34 %75 %59 %34 %56 %44
FC Halifax Town - Barnet 17:00 X %38 %35 %27 %27 %38 %35 %79 %61 %33 %64 %36
Hartlepool - Dagenham and Redbridge 17:00 X2 %35 %34 %31 %29 %40 %31 %75 %55 %30 %70 %30
Kidderminster - Eastleigh 17:00 1 %43 %29 %28 %31 %48 %21 %76 %50 %32 %55 %45
Oxford City - Oldham 17:00 2 %19 %23 %58 %21 %38 %41 %71 %52 %29 %53 %47
AFC Fylde - Southend 17:00 X2 %32 %31 %37 %29 %37 %34 %78 %56 %27 %57 %43
Aldershot Town - Boreham Wood 19:30 1 %53 %29 %18 %38 %37 %25 %84 %58 %37 %56 %44
Bromley - Solihull Moors 17:00 X %36 %35 %29 %33 %42 %25 %84 %52 %31 %63 %37
Maidenhead - Gateshead 17:00 2 %31 %28 %41 %27 %38 %35 %80 %57 %41 %58 %42
Wealdstone - Chesterfield 17:00 2 %26 %26 %48 %19 %38 %43 %86 %65 %44 %69 %31
York - Woking 17:00 X %36 %35 %29 %27 %48 %25 %64 %39 %19 %50 %50
Rochdale - Dorking Wanderers 17:00 1 %57 %26 %17 %40 %43 %17 %82 %59 %30 %54 %46
Scunthorpe - Blyth Spartans 17:00 1 %66 %21 %13 %50 %38 %12 %79 %56 %45 %44 %56
Southport - Rushall Olympic 17:00 2 %38 %23 %39 %29 %44 %27 %80 %62 %36 %64 %36
Tamworth - South Shields 17:00 X2 %35 %33 %32 %34 %36 %30 %75 %48 %29 %45 %55
Kings Lynn - Peterborough Sports 17:00 1 %45 %28 %27 %27 %55 %18 %64 %49 %25 %50 %50
Brackley Town - Chester 17:00 1X %44 %31 %25 %31 %40 %29 %70 %46 %30 %50 %50
Warrington Town - Hereford 17:00 2 %33 %26 %41 %31 %41 %28 %87 %67 %37 %62 %38
Chorley - Banbury United 17:00 1 %78 %16 %6 %65 %25 %10 %93 %74 %49 %49 %51
Alfreton - Spennymoor Town 17:00 1 %56 %26 %18 %31 %43 %26 %79 %50 %23 %50 %50
Curzon Ashton - Gloucester City 17:00 1 %70 %16 %14 %55 %33 %12 %86 %72 %36 %41 %59
Darlington FC - Farsley Celtic 17:00 1 %63 %23 %14 %33 %52 %15 %69 %47 %27 %43 %57
Boston Utd - Scarborough 17:00 1 %50 %25 %25 %41 %33 %26 %80 %55 %22 %47 %53
Buxton - Bishops Stortford 17:00 1 %74 %16 %10 %52 %39 %9 %91 %74 %51 %40 %60
Yeovil - Dartford 17:00 1 %62 %22 %16 %45 %37 %18 %78 %60 %32 %53 %47
Eastbourne Borough - Chippenham 17:00 12 %45 %24 %31 %34 %37 %29 %83 %63 %31 %63 %37
Farnborough - Taunton Town 17:00 1 %59 %27 %14 %44 %40 %16 %79 %56 %39 %53 %47
Weston Super Mare - Aveley 17:00 X2 %31 %31 %38 %26 %47 %27 %81 %60 %39 %59 %41
Truro City - Maidstone Utd 17:00 2 %21 %24 %55 %21 %39 %40 %80 %52 %29 %52 %48
St. Albans - Worthing 17:00 2 %28 %26 %46 %27 %39 %34 %83 %68 %42 %68 %32
Chelmsford - Tonbridge Angels 17:00 1 %58 %27 %15 %43 %37 %20 %73 %46 %30 %53 %47
Bath City - Torquay 17:00 1 %55 %28 %17 %40 %38 %22 %76 %51 %28 %57 %43
Welling - Weymouth 17:00 1 %53 %27 %20 %31 %51 %18 %74 %50 %33 %51 %49
Hampton and Richmond - Dover 17:00 1 %67 %24 %9 %47 %41 %12 %72 %43 %23 %43 %57
Hemel Hempstead Town - Slough Town 17:00 2 %30 %29 %41 %29 %38 %33 %89 %65 %36 %72 %28
Havant and Waterlooville - Braintree 17:00 2 %22 %28 %50 %19 %41 %40 %74 %54 %27 %62 %38
Royston Town - Kettering 17:00 1 %53 %23 %24 %38 %40 %22 %80 %64 %42 %55 %45
Hitchin - Halesowen Town 17:00 2 %33 %29 %38 %26 %46 %28 %78 %56 %34 %59 %41
Coalville - Alvechurch 17:00 1 %54 %28 %18 %40 %42 %18 %76 %48 %32 %55 %45
Berkhamsted - Barwell 17:00 2 %30 %26 %44 %24 %42 %34 %87 %67 %38 %65 %35
Long Eaton United - AFC Telford Utd 17:00 2 %15 %22 %63 %15 %33 %52 %81 %55 %36 %41 %59
Leamington - AFC Stamford 17:00 1X %49 %30 %21 %27 %43 %30 %86 %62 %35 %68 %32
Mickleover Sports - Stratford 17:00 1 %56 %22 %22 %28 %58 %14 %69 %50 %33 %51 %49
Redditch - Leiston FC 17:00 1 %49 %25 %26 %39 %37 %24 %75 %59 %35 %47 %53
St Ives - Stourbridge 17:00 1 %49 %26 %25 %38 %36 %26 %79 %70 %48 %61 %39
Swindon Supermarine - Basingstoke 15:30 1X %41 %32 %27 %32 %42 %26 %87 %75 %48 %75 %25
Salisbury FC - Harrow Borough 17:00 1 %66 %22 %12 %53 %29 %18 %84 %69 %49 %62 %38
Hungerford Town - AFC Totton 17:00 X2 %29 %31 %40 %27 %43 %30 %74 %57 %35 %59 %41
Walton And Hersham - Sholing FC 17:00 1 %50 %25 %25 %35 %44 %21 %87 %74 %46 %66 %34
Bracknell Town - Winchester City 17:00 1 %55 %26 %19 %37 %36 %27 %93 %69 %44 %75 %25
Merthyr - Hendon 17:00 1 %47 %29 %24 %36 %36 %28 %86 %72 %50 %67 %33
Tiverton - Chesham United 17:00 2 %22 %26 %52 %22 %37 %41 %80 %57 %33 %60 %40
Gosport Borough - Hayes and Yeading 17:00 1 %56 %27 %17 %45 %38 %17 %85 %57 %31 %70 %30
Dorchester - Hanwell Town 17:00 1X %44 %30 %26 %38 %35 %27 %84 %65 %35 %62 %38
Didcot Town - Plymouth Parkway 17:00 2 %23 %25 %52 %21 %42 %37 %73 %46 %28 %44 %56
Poole Town - Beaconsfield Town 17:00 2 %28 %24 %48 %38 %37 %25 %83 %69 %37 %62 %38
Spartans - Stranraer 17:00 1 %53 %28 %19 %39 %45 %16 %77 %53 %22 %55 %45
Stenhousemuir - Elgin City 17:00 1 %57 %26 %17 %44 %36 %20 %78 %53 %28 %53 %47
Peterhead - Forfar Athletic 17:00 1X %51 %30 %19 %39 %40 %21 %76 %49 %28 %60 %40
East Fife - Bonnyrigg Rose 17:00 1X %46 %31 %23 %34 %42 %24 %81 %52 %28 %54 %46
Dumbarton - Clyde 17:00 1 %52 %29 %19 %40 %41 %19 %80 %58 %33 %64 %36
Lugano Ii - SR Delemont 16:00 2 %28 %26 %46 %28 %34 %38 %85 %67 %35 %63 %37
BSC Young Boys II - FC St. Gallen II 15:00 1 %48 %29 %23 %36 %37 %27 %88 %71 %42 %72 %28
FC Zurich II - Paradiso 17:00 X2 %36 %30 %34 %28 %38 %34 %79 %63 %39 %64 %36
Sf Hamborn 07 - Union Nettetal 17:00 X2 %34 %34 %32 %25 %46 %29 %89 %68 %53 %64 %36
BTS Neustadt - FC Bremerhaven 14:00 2 %30 %24 %46 %25 %32 %43 %94 %83 %67 %80 %20
Brinkumer SV - SG Aumund-Vegesack 15:00 2 %25 %27 %48 %28 %30 %42 %95 %85 %72 %80 %20
Whitby - Radcliffe FC 17:00 2 %24 %27 %49 %26 %35 %39 %84 %64 %34 %66 %34
Basford United - Macclesfield 17:00 2 %18 %21 %61 %19 %35 %46 %86 %68 %40 %64 %36
Workington - Marine 17:00 2 %24 %27 %49 %28 %34 %38 %84 %64 %43 %64 %36
Morpeth Town AFC - Worksop 17:00 2 %28 %29 %43 %28 %35 %37 %87 %65 %43 %65 %35
Atherton Collieries AFC - Stafford Rangers 17:00 2 %37 %21 %42 %28 %42 %30 %85 %69 %41 %65 %35
Ashton United - Ilkeston Town 17:00 1 %48 %26 %26 %38 %38 %24 %86 %63 %36 %60 %40
FC Utd Of Manchester - Bamber Bridge 17:00 12 %48 %22 %30 %28 %56 %16 %92 %69 %46 %65 %35
Matlock Town - Guiseley AFC 17:00 2 %27 %29 %44 %31 %35 %34 %82 %66 %36 %67 %33
Lewes - Kingstonian 17:00 1 %63 %24 %13 %43 %43 %14 %85 %73 %51 %64 %36
Billericay - Cheshunt FC 17:00 1 %59 %23 %18 %42 %42 %16 %89 %65 %37 %60 %40
Horsham - Cray Wanderers 17:00 1 %57 %24 %19 %43 %35 %22 %87 %61 %37 %58 %42
Hastings - Whitehawk 17:00 1X %46 %32 %22 %36 %44 %20 %83 %49 %34 %62 %38
Enfield Town - Potters Bar Town 17:00 1 %55 %24 %21 %44 %35 %21 %86 %67 %39 %61 %39
Chatham Town - Folkestone Invicta 17:00 1 %62 %21 %17 %49 %29 %22 %91 %72 %43 %70 %30
Carshalton Athletic - Bognor Regis 17:00 1 %50 %25 %25 %37 %38 %25 %84 %60 %36 %62 %38
Canvey Island - Dulwich Hamlet 17:00 2 %31 %29 %40 %26 %38 %36 %89 %69 %35 %62 %38
Wingate and Finchley - Haringey Borough 17:00 1 %72 %20 %8 %51 %32 %17 %84 %73 %49 %56 %44
Margate - AFC Hornchurch 17:00 2 %18 %25 %57 %20 %34 %46 %87 %58 %37 %59 %41
Brighton (u21) - Reading (u21) 18:00 1X %50 %31 %19 %30 %50 %20 %87 %69 %52 %63 %37
Juventus (u19) - Roma (u19) 14:00 2 %28 %23 %49 %21 %39 %40 %90 %73 %50 %70 %30
Verona (u19) - Monza (u19) 16:00 1X %48 %31 %21 %37 %33 %30 %84 %64 %42 %66 %34
Chateaubriant - Racing Colombes 19:00 X %40 %32 %28 %31 %45 %24 %66 %45 %26 %52 %48
Aubagne - Cannes 19:00 1X %43 %35 %22 %39 %34 %27 %73 %45 %26 %47 %53
Grasse - Le Puy 19:00 2 %37 %29 %34 %31 %40 %29 %76 %55 %23 %47 %53
Bourgoin Jallieu - Hyeres 19:00 X2 %31 %33 %36 %25 %42 %33 %66 %44 %28 %43 %57
Furiani Agliani - Biesheim 19:00 1 %49 %28 %23 %37 %42 %21 %73 %47 %20 %38 %62
FC Fleury 91 - Auxerre B 19:00 1 %50 %25 %25 %34 %45 %21 %70 %49 %19 %42 %58
Sariyer - Duzcespor 15:00 X %37 %38 %25 %36 %37 %27 %83 %53 %27 %63 %37
Monterosi - Giugliano 17:15 X2 %35 %33 %32 %29 %37 %34 %65 %40 %26 %50 %50
Real Sociedad (w) - Sporting Huelva (w) 13:00 1 %66 %23 %11 %48 %39 %13 %81 %51 %33 %47 %53
SC Freiburg (w) - VfL Wolfsburg (w) 13:00 2 %15 %24 %61 %20 %31 %49 %93 %71 %53 %62 %38
Montpellier (w) - Lille (w) 15:00 1 %70 %20 %10 %48 %40 %12 %93 %80 %57 %67 %33
Guingamp (w) - Paris Saint Germain (w) 15:00 2 %15 %20 %65 %15 %34 %51 %89 %67 %50 %55 %45
Excursionistas - Villa Dalmine 21:30 1 %58 %28 %14 %42 %45 %13 %62 %36 %24 %31 %69
Liniers - Comunicaciones 21:30 X2 %27 %37 %36 %20 %52 %28 %58 %32 %15 %39 %61
Acassuso - Sacachispas 21:30 1X %48 %34 %18 %36 %47 %17 %59 %34 %19 %32 %68
Villa San Carlos - Atletico Fenix 21:30 X2 %34 %34 %32 %26 %46 %28 %68 %42 %30 %49 %51
Flandria - Midland 21:30 X2 %34 %31 %35 %25 %50 %25 %67 %39 %30 %45 %55
Argentino de Merlo - Deportivo Armenio 21:30 X2 %30 %39 %31 %26 %47 %27 %55 %37 %15 %38 %62
Uai Urquiza - Deportivo Laferrere 21:30 X %40 %32 %28 %30 %48 %22 %65 %48 %28 %43 %57
Dock Sud - Los Andes 21:30 X %39 %33 %28 %29 %42 %29 %64 %34 %14 %43 %57
Port Melbourne - Dandenong Thunder 10:00 1X %47 %30 %23 %35 %42 %23 %82 %61 %40 %58 %42
Altona Magic - St Albans Saints 11:15 1 %46 %26 %28 %38 %33 %29 %79 %69 %48 %58 %42
Hume City - Dandenong City 12:00 1 %45 %27 %28 %38 %37 %25 %85 %67 %45 %69 %31
Sporting CP B - Oliveira do Hospital 19:00 1 %63 %23 %14 %44 %39 %17 %74 %49 %26 %42 %58
Amora - Caldas 17:00 2 %32 %26 %42 %28 %39 %33 %86 %56 %33 %61 %39
1o Dezembro - Pero Pinheiro 17:00 1 %53 %25 %22 %38 %45 %17 %78 %48 %25 %43 %57
New Lambton Fc - Edgeworth Eagles 07:30 2 %23 %22 %55 %22 %37 %41 %93 %76 %45 %65 %35
Adamstown Rosebud - Cooks Hill United Fc 07:30 2 %30 %23 %47 %24 %45 %31 %82 %65 %44 %59 %41
Maitland FC - Lake Macquarie City 11:00 1 %76 %14 %10 %65 %22 %13 %94 %85 %70 %39 %61
Valentine Phoenix - Weston Workers Bears 10:00 2 %29 %22 %49 %22 %51 %27 %79 %60 %36 %53 %47
Gimhae City - Paju Citizen FC 09:00 1X %51 %30 %19 %35 %46 %19 %70 %41 %23 %44 %56
Mokpo City - Chuncheon FC 08:00 1X %44 %33 %23 %44 %37 %19 %64 %41 %25 %37 %63
Harju Jalgpallikool - Tartu Welco Elekter 19:00 12 %44 %23 %33 %36 %45 %19 %84 %62 %45 %51 %49
Bentleigh Greens - North Geelong 08:00 1 %59 %20 %21 %40 %44 %16 %92 %71 %47 %54 %46
Charlotte Independence - Greenville Triumph SC 02:30 X2 %34 %35 %31 %32 %37 %31 %82 %61 %37 %68 %32
One Knoxville Sc - Union Omaha 01:30 2 %29 %28 %43 %24 %42 %34 %79 %59 %36 %59 %41
Nanjing City Fc - Dongguan Nancheng 14:30 1 %55 %25 %20 %37 %46 %17 %62 %41 %19 %37 %63
Floriana FC - Mosta FC 15:00 1 %63 %26 %11 %48 %39 %13 %84 %47 %28 %46 %54
Gzira United - Hamrun Spartans 17:15 2 %19 %23 %58 %15 %39 %46 %82 %57 %33 %45 %55
South Hobart - Glenorchy Knights 07:00 12 %45 %20 %35 %30 %35 %35 %92 %70 %48 %66 %34
Clarence Zebras - Launceston Utd 07:30 1 %73 %13 %14 %68 %22 %10 %95 %83 %69 %74 %26
Kingborough Lions - Launceston City 09:45 1 %71 %16 %13 %53 %31 %16 %89 %70 %52 %58 %42
Houston Dash (w) - Washington Spirit (w) 03:00 1X %42 %37 %21 %30 %49 %21 %72 %44 %26 %51 %49
Olympic Kingsway - Perth Glory Youth 10:00 1 %50 %22 %28 %36 %32 %32 %90 %76 %52 %64 %36
Inglewood United - Floreat Athena 10:00 2 %24 %26 %50 %19 %41 %40 %76 %58 %41 %63 %37
Bayswater City - ECU Joondalup 10:00 X %34 %38 %28 %36 %35 %29 %89 %61 %40 %71 %29
Perth SC - Balcatta 10:00 1 %52 %21 %27 %34 %35 %31 %92 %78 %50 %72 %28
Bukovina Chernivtsi - Hirnyk-Sport 14:30 1 %67 %21 %12 %46 %42 %12 %55 %45 %45 %42 %58
Broadbeach United - Capalaba FC 12:15 1 %56 %21 %23 %43 %40 %17 %93 %77 %52 %64 %36
Landvetter IS - Husqvarna FF 14:00 X2 %33 %36 %31 %25 %52 %23 %83 %66 %43 %72 %28
BK Astrio - Lindome GIF 15:00 1 %65 %19 %16 %41 %35 %24 %91 %74 %44 %62 %38
IK Gauthiod - Herrestads Aif 15:00 2 %37 %20 %43 %33 %32 %35 %83 %68 %41 %63 %37
Dugopolje - Sesvete 17:30 X %36 %45 %19 %36 %41 %23 %73 %39 %22 %47 %53
Orijent Rijeka - Zrinski Jurjevac 15:50 2 %20 %27 %53 %19 %37 %44 %50 %40 %20 %40 %60
Vasalunds IF - Taby FK 14:00 1 %56 %19 %25 %39 %37 %24 %91 %64 %47 %57 %43
Assyriska United IK - Sollentuna FK 17:00 1 %60 %19 %21 %42 %41 %17 %85 %67 %50 %64 %36
Osterlen FF - Fbk Balkan 14:00 1 %53 %25 %22 %41 %39 %20 %90 %70 %50 %68 %32
IFK Berga - IFK Hassleholm 15:00 X2 %34 %31 %35 %25 %58 %17 %83 %66 %40 %72 %28
Skiljebo SK - FC Gute 16:00 2 %38 %25 %37 %30 %43 %27 %83 %66 %42 %58 %42
Unirea Dej - Dumbravita 11:00 12 %42 %23 %35 %23 %61 %16 %64 %41 %29 %36 %64
Start 2 - Mandalskameratene 15:00 1 %44 %27 %29 %39 %33 %28 %94 %79 %49 %63 %37
Vindbjart - Madla IL 16:00 1 %54 %25 %21 %48 %27 %25 %93 %79 %59 %77 %23
Brodd - Fram Larvik 17:00 1X %53 %31 %16 %32 %49 %19 %87 %73 %49 %72 %28
Orkla - Stromsgodset 2 14:00 1 %56 %25 %19 %40 %35 %25 %95 %80 %70 %74 %26
Monaro Panthers - Oconnor Knights 10:45 2 %33 %25 %42 %34 %35 %31 %79 %66 %35 %58 %42
Orn-Horten - Brattvag 14:00 1X %43 %32 %25 %37 %42 %21 %82 %63 %37 %60 %40
Lysekloster - Vard Haugesund 16:00 1 %67 %19 %14 %32 %39 %29 %84 %64 %44 %56 %44
Junkeren - Grorud 15:00 X %20 %48 %32 %26 %51 %23 %78 %56 %42 %64 %36
Strindheim - Skeid 16:00 1 %60 %25 %15 %35 %37 %28 %84 %60 %32 %46 %54
Ull/Kisa - Strommen 15:00 1X %41 %34 %25 %35 %38 %27 %87 %61 %44 %66 %34
JyPK (w) - Hps (w) 15:00 2 %20 %15 %65 %15 %51 %34 %89 %76 %52 %52 %48
Ilves (w) - Honka (w) 18:00 2 %23 %19 %58 %26 %36 %38 %79 %53 %31 %49 %51
Middelfart - Aarhus Fremad 15:00 X2 %36 %34 %30 %26 %37 %37 %71 %54 %35 %56 %44
FA 2000 - Skive 14:45 X2 %29 %32 %39 %27 %40 %33 %68 %41 %25 %48 %52
Brabrand - HIK 15:00 X2 %31 %35 %34 %32 %36 %32 %76 %53 %30 %59 %41
FC Ingolstadt 04 II - SpVgg Bayern Hof 15:00 1 %50 %25 %25 %36 %43 %21 %85 %57 %41 %57 %43


- Sponsor reklam -