İlhan Cavcav hayatını kaybetti

Gençlerbirliği kulübünün efsane başkanı İlhan Cavcav hayata gözlerini yumdu.

Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav, Türk sporunun önemli bir figürü olmasının yanı sıra, duayen bir spor adamı olarak da tarihe adını yazdırmıştır.

Son dönemlerde yaşadığı sağlık sorunlarına karşın, spora hizmete devam etmekten çekinmeyen Cavcav, Gençlerbirliği’ne de hayatını adayarak saygıyı hak etmiştir.

1978’den beri G.Birliği başkanlığını yapan efsane başkan İlhan Cavcav’ın ailesine, G.Birliği camiasına ve Türk sporuna başsağlığı diliyoruz.

Gençlerbirliği maçı ertelendi

Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav’ın ölümünün ardından bugün saat 13.30’da oynanacak olan Gaziantepspor-Gençlerbirliği karşılaşması ertelendi.

İlhan Cavcav’ın vefatı nedeniyle Gençlerbirliği Kulübü, Futbol Fedarasyonu’na başvurdu, Gaziantepspor’da karşılaşmanın iptal edilmesine onay verince, karşılaşmanın ileri bir tarihe ertelenmesi kararlaştırıldı.

TFF’DEN AÇIKLAMA
Vefat eden Türk futbolunun duayen ismi Kulüpler Birliği Onursal Başkanı ve Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav anısına 22-23 Ocak’ta oynanacak tüm maçlarda 1 dakikalık saygı duruşunda bulunulacak. Dileyen kulüplerimizin futbolcuları maçlarda siyah kol bandı ile sahaya çıkabilecek.

- Sponsor Bağlantı -

SON HABERLER