28 Şubat 2024 Çarşamba

Kalkıp maçı biz mi vereceğiz?

Gaziantepspor Kulübü Başkanı İbrahim Kızıl, Beşiktaş maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Gaziantepspor Kulübü Başkanı İbrahim Kızıl, 1-1 berabere kaldıkları Beşiktaş maçının ardından yaptığı açıklamada, “Kendi taraftarları önünde galip gelememişler, kalkıp maçı biz mi vereceğiz” dedi.

“Kalkıp maçı biz mi vereceğiz”

Karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulunan İbrahim Kızıl, “Biz bir şey yapmadık, sadece futbol oynadık. Futbolcularımızı tebrik ederim. Beşiktaş hiçbir şaibesi olmayan, kimsenin bir şey diyemeyeceği lokomotif takımlardan birisi. Kendi sahasında ve taraftarı önünde şanssızlık yaşadılar. Kendi taraftarları önünde galip gelememişler, kalkıp maçı biz mi vereceğiz. Futbolcularımı tebrik ederim. Zaten birinci golden önce top hakemin ayağına değmeseydi, gol olmayacaktı. Hakemin ayağına değdi, ondan sonra gol oldu. Şans bu, diyecek bir şey yok” ifadelerini kullandı.

Gaziantepspor bu sezon Süper Lig’de 116 isabetli şutla kaleyi en az bulan takım. Beşiktaş’ın ise bu sezon en çok şut çektiği maç oldu.

“MELO AYIP ETMİŞ”
Geçen hafta Galatasaraylı oyuncu Felipe Melo’nun, “Umarım başka takımlara karşı da böyle mücadele ederler” yönündeki açıklamalarının hatırlatılması üzerine Kızıl, “Ayıp etmiş, biz hatırlıyor musunuz Trabzonspor maçı uzatıldı, nihayet saniyede golü yedik. GALATASARAY maçında 85, FENERBAHÇE -F.Bahçe maçında 87’de yedik ve hep böyle güzel oynadık. Oynadığımız tüm maçlar böyle. Şansızlık, kimi böyle oluyor, futbolda bu geçerli” yanıtını verdi.

ERDEM ŞEN: “ANNEME SÖZÜM VARDI, GOLÜ ATAMADIM”
Gaziantepsporlu oyuncu Erdem Şen ise açıklamasında, “Maça iyi başladık, şahsen ilk yarı top bizde kaldı. Daha çok fazla pozisyon için pas yapmaya çalıştık. Bence ilk yarı Beşiktaş’ı iyi karşıladık” diye belirtti .

2. yarı ise Beşiktaş’ın baskısıyla biraz arka çekilerek savunma yaptıklarını ifade eden Şen, kontra ataklarla golü aradıklarını ifade etti .

Şen, şu şekilde bunları açıkladı :
“Son saniyede o kontrayı yakaladım fakat o golü atamadım. 1 puan iyi fakat golü atsaydım 3 puanla dönmek vardı. Üzgünüm. Anneler Günü’nde golü de atamadım. Anneme sözüm vardı, nasip. Mesafeyi tam olarak bilmiyorum adi koştum. Topu bekledim. Sağ ayağımla kapatmak istemekteydim belki sol ayağımla kapatsam gol olabilirdi. Top sert geldi, sağ ayağımın topuğuna çarptı o yüzden direğe çarpıp dışarı çıktı.”

“MELO’YA KAPAK OLSUN”
Ligden düşme ihtimaliniz de Avrupa kupalarına katılma iddianız da yok. Geçen hafta Melo, ‘Umarım başka takımlara karşı da böyle mücadele ederler’ diye bir yeni açıklama yapmıştı. Ne diyorsun?” sorusuna ise “Buradan Melo’ya kapak olsun o vakit . Bence mücadele ettik” yanıtını verdi.
Etiketler: ,Gaziantepspor Başkanı İbrahim Kızıl: Kalkıp maçı biz mi vereceğiz

- Sponsor Bağlantı -
- Sponsor Bağlantı -

SON HABERLER