Muhammet Demir’de sakatlandı

Trabzonspor’da Muhammet Demir şoku yaşanıyor. Antrenmanda sakatlanan genç yıldız, çalışmayı yarıda bıraktı.

Sakat ve hasta oyuncuların çokluğu nedeniyle takım kurmakta zorlanan Teknik Direktör Hami Mandıralı, bu kez de Muhammet Demir şoku yaşadı.

Sabah ki antrenmanda Daouglas’ın müdahalesiyle bir anda yerde kalan genç yıldız, çalışmayı yarıda bıraktı. Antrenman sahasından masör ve doktorların yardımıyla ayrılan Muhammet’e hemen buz tedavisi yapılırken, ilk belirlemelerde ayakta yumuşak doku zedelenmesi meydana geldiği ancak durumun çekilecek MR’ın ardından belli olacağı açıklandı.

Antrenmanda yaşanan bu moral bozucu gelişmenin ardından ise Hami Mandıralı, çalışmayı bitirerek, soyunma odasının yolunu tuttu. Mandıralı’nın bu gelişmenin ardından yardımcılarıyla bir araya gelerek, durum değerlendirmesi yaptığı ve Kayserispor maçının kadrosu hakkında yeniden bir planlamaya gittiği öğrenildi. Sakat, cezalı ve hastalıklarının üst üste gelmesiyle zor durumda kalan teknik adam, Muhammet Demir’den de kötü haber gelmesi durumunda, Kayserispor karşısına elinde kalan tek forvet olan genç Muhammet Beşir’le çıkacak.

Trabzonspor’da sakat olan Güray Vural, Mehmet Ekici ve Cardozo ile kırmızı kart cezalısı Daouglas, Kayserispor’a karşı forma giyemeyecek.

İdmanda Sakatlığı süren kaptan Onur ve hasta olan Bosingwa takımla antrenmana çıkarken, bu oyuncuların oynamaya hazır oldukları kaydedildi.

Trabzonspor’un muhtemel 11’i

Hami Mandıralı’nın Kayserispor karşısına, kalede Onur, savunmada Bosingwa, Mustafa, Aykut, Cavanda, orta alanda Fatih Atik, Aytaç, Erkan, Marin ve Özer, ileri de ise düzelmesi durumunda Muhammet Demir, aksi halde ise Muhammet Beşir 11’i ile çıkarması bekleniyor.

Bordo-mavili kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, golcü futbolcunun, Kayserispor maçı hazırlıkları çerçevesinde sabah yapılan idmanda Douglas’ın müdahalesi sonrası çalışmayı yarıda bıraktığı ifade edildi.

Futbolcunun ilk muayenesinin yapıldığı vurgulanan açıklamada, “Muhammet Demir’in yapılan muayenesinde doku hasarı tespit edilmemiş olup tedavisine başlanmıştır . Oyuncumuzun durumu yarın yeniden değerlendirilecektir” denildi.

- Sponsor Bağlantı -

SON HABERLER