21 Şubat 2024 Çarşamba

Nani Fenerbahçe’den ayrılıyor

UEFA ile yapılan anlaşma gereği oyuncu satmadan bonservisli futbolcu alamayacak olan Fenerbahçe’de gözler Luis Nani’ye çevrilmiş durumda.

İspanya’nın yüksek tirajlı gazetesi AS’a konuşan Nani’nin temsilcisi, “Fenerbahçe’den kesin olarak ayrılacak. Valencia’nın onu çok istediği doğru” dedi. Atletico Madrid ve Everton da başarılı kanat oyuncusu için resmen devreye girdi.

Türkiye’de mutsuz olan ve yönetimin de göndermeyi düşündüğü Portekizli kanat oyuncusuyla ilgili menaceri Luca Bascherini önemli açıklamalarda bulundu.

İspanya’nın yüksek tirajlı gazetesi AS’a konuşan Bascherini “Nani Fenerbahçe’den kesin olarak ayrılacak. Şunu söyleyebilirim ki orada kalmayacak. Onu kadrosunda görmeyi hedefleyen pek çok takım var. Valencia’nın çok istediği de doğru” dedi.

Bu sözlerle birlikte Fenerbahçe’de Nani defterinin kapanacağını işaret eden Luca Bascherini, EURO 2016 sonrası sıcak gelişmeler yaşanacağını belirtti.

Fiyatı 8.5 milyon Euro

Inter’in uzun süredir istediği Nani için son olarak Atletico Madrid ve Everton da devreye girdi. Hatta Bascherini aracılığıyla Fenerbahçe’ye resmi teklif yapıldığı da öğrenildi. Everton 5 milyon Euro’yu gözden çıkartırken, Atletico rakamı 6 milyon Euro’ya yükseltti.

- Sponsor Bağlantı -

SON HABERLER