27 Şubat 2024 Salı

Nani resmen Fenerbahçe’de

Fenerbahçe daha önce anlaşmaya varıp İstanbul’a getirdiği Portekizli yıldız oyuncu Luis Nani ile resmi sözleşme imzaladı.

Fenerbahçe’nin 3 yıllığına renklerine bağladı Portekizli futbolcu Luis Nani, resmi sözleşmeyi Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda taraftarlara açık yapılan organizasyonda imzaladı.

Saha içinde kurulan bir platformda Nani, taraftarların önüne çıktı. Nani’nin imza törenini 10 bine yakın sarı-lacivertli taraftar takip etti. Törenden bir saat önce stada gelen taraftarlar, yeni transferi coşkulu bir şekilde karşıladı.

Portekizli oyuncu, kendisiyle ilgili kısa bir tanıtımın ardından sahaya davet edildi. Taraftarlar, tezahüratlarla Nani’ye sevgi gösterisinde bulunurken, “17” numaralı sarı-lacivertli formayla sahaya çıkan Nani de tribünleri selamladı.

Nani’nin sahaya gelişi öncesi bu oyuncunun daha önce oynadığı takımlarda attığı gollerin görüntüleri skorboarddan verildi.

Giulliano Terrenao: “Başkanımıza, Yönetim Kurulumuza ve teknik heyetimize çok teşekkür ediyorum”
Törende ilk olarak söz alan Giulliano Terrenao, “Büyük oyuncumuzun imza töreninde geldiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum. Transferi gerçekleştirmemiz konusunda bize yardımcı olan Başkanımıza, Yönetim Kurulumuza ve teknik heyetimize çok teşekkür ediyorum. Umuyorum bundan bir kaç ay sonra daha büyük bir kutlamayı burada yapabiliriz” diye konuştu.

Luis Nani: “Fenerbahçe’nin oyuncusu olduğum için mutlu ve gururluyum”

Ardından söz alan Luis Nani, “Buraya gelip bu güzel karşılamayı yaptığını için teşekkür ediyorum. Hayatımın en güzel günlerinden birini yaşıyorum. Fenerbahçe’nin oyuncusu olduğum için mutlu ve gururluyum. Hepinize çok teşekkür ediyorum” dedi.

Luis Nani: “Buraya gelmekle doğru karar verdiğime eminim”

“Buraya gelmekle doğru karar verdiğime eminim, buraya gelmek benim için büyük fırsat” diyen yıldız oyuncu, “Sizi sahada mutlu etmek istiyorum ve umuyorum ki hep birlikte mutlu olacağız” diyerek sözlerini tamamladı.

Konuşmalar sonrasında imzalar atıldı. Ardından 17 numaralı yeni sezon formasıyla sahaya inen Nani, taraftarlarla bir araya geldi. Taraftarlara top dağıtan Portekizli yıldız oyuncu ardından mikrofonu eline aldı ve taraftarların tezahüratlarına Türkçe “Sağol, teşekkürler” diyerek sahadan ayrıldı.

- Sponsor Bağlantı -
- Sponsor Bağlantı -

SON HABERLER