Negredo ve Lens ayrılıyor (Beşiktaş Haberleri)

Beşiktaş kulübü teknik direktörü Şenol Güneş bugün yaptığı basın toplantısında ayrılacak oyuncuları açıkladı.

Maliyeti yüksek İspanyol golcü Alvaro Negredo ve geçtiğimiz sezon transfer edilen ancak beklentilerin altında kalan Jeremain Lens kulüp bulursa takımdan ayrılacak.

Şenol Güneş’in açıklamalarından satır başları

“Negredo ekonomik olarak da zorlayıcı bi oyuncu. Maaşı yüksek.Bu kadar yüksek maaşlı oyuncu yedek kulübesinde tutamayız. Kötü oyuncu mu? Asla değil. Negredo önümüzdeki sezon bizimle olmayacak.”

“Negredo seneye bizimle olmayacak. Dün geldi tesislere. İdmana çıkmana gerek yok dedim. Negredo’nun olmayacağını söyleyebilirim. Bir santrafor almayı planladıktan sonra, Negredo’yu tutmanın doğru olmadığını düşünüyorum.”

“Vagner Love çok iyi oyuncu ama tutmadı. Teklif gelirse gidecek. Adamın her tarafı futbolcu. Ona da kulüp bulursa gitmesini söyledim.”

“Lens bizim oyuncumuz şu an ama başkanla da konuştum, ekonomik olarak yüksek maliyetli bir oyuncu. Lens, kulüp bulursa gidebilir.”

“Tolgay’a Seni istiyorlarsa git. Ben seni oynatmayacağım, 18’e almayacağım dedim. Sen benim babamsın dedi. Ne babası dedim.

“Atiba’nın 1 yıl daha kalmasından yanayım, onun da kalma düşüncesi var diye düşünüyorum. Başkan açıklar zaten gerisini.”

“Aboubakar çok para. Alabilseydik ilk zamanlar alırdık. Gomez de düştü artık. Santrfor arayışında sorun yaşıyoruz. O yüzden Vagner’i tutuyorum.”

“Transferde ben karar vermem..Ben kararsız adamım..Karar başkanın..Ben sadece fikrimi söylerim.”

“Yavaş gitmiyor transfer, para yok. Para olsa merak etmeyin, o kadar hızlı gidiyor ki! Adamlar yapıyor transferi. Başka bir şeye gerek yok, para. Biz nereden para bulacağız şu anda?”

“Ersan’ı sol ayaklı olduğu için alternatif olarak istedim. Beşiktaş’ta bırakmak istiyor. Oynarsa oynatacağım. Yardımcı hocalığa da alışır.Vida ya da Pepe’nin yerine istemedim.”

“Burak Yılmaz’ı Trabzonspor’dan almamız mümkün değil. Ekonomik durumumuz müsait değil. Biz eldeki fazlalıkları çıkartmaya çalışıyoruz. Trabzonspor’un değil, Burak’ın parasını veremiyoruz. Adriano ya da Babel, bana da aynı parayı ver diyor o zaman.”

“Rafael ve Opare gündemde yok. Sağ bekte isim olarak bir Lang vardı onu da aldılar. O yüzden isimlere takılmayın. Ben Gökhan’a güveniyorum. Gökhan da ya oynayacak ya bırakacak.”

“Yönetimden eldeki 15 oyuncuya hiç dokunmamalarını istedim. Diğer 5 oyuncuyu satabileceklerini söyledim.”

“Yardımcı kim olursa olsun fark etmez benim için. İlhan olabilir mesela ama antrenör olarak eksiği olacak. Yeni başlayacak. Çok büyük bir olay değil ama katkısı olur. Size de gündem olur. Heyecan olur. Futbolcu kariyeri yetmez, bilgisi de olmalı.”

“Talisca İngiltere’ye gidecekti ama orada başka işler var. Menajer işleri falan filan. Ben para işinden anlamam. Bu para işi, transfer işi değil sadece.”

- Sponsor Bağlantı -

SON HABERLER