22 Şubat 2024 Perşembe

Ronaldo çok sinirlendi

Roma ile Real Madrid’i karşı karşıya getirecek Şampiyonlar Ligi maçı öncesi düzenlenen basın toplantısına Cristiano Ronaldo damga vurdu. Yıldız oyuncu, son dönemde deplasmanda gol atmakta neden zorlandığı sorusu sinirlenerek, basın toplantısını terketti.

Şampiyonlar Ligi’nde Roma’ya konuk olacak Real Madrid’de, teknik direktör Zinedine Zidane ile cristiano Ronaldo basın mensuplarının karşısına geçti. Deplasmanda 29 Kasım’dan bu yana gol atamayan Ronaldo’ya, neden zorlandığının sorulması yıldız oyuncuyu kızdırdı. Ronaldo; “İspanya’ya geldiğimden beri deplasmanda benden çok gol atan bir oyuncu gösterin. Gösteremezsiniz. Çünkü yok” dedikten sonra, basın toplantısını terketti.

Ronaldo’ya basın toplantısını terketmeden önce, Messi – Suarez ikilisinin tartışmalı penaltı golü de soruldu. Yıldız oyuncu; “Bu soruya yanıtım açık ve kısa olacak. Leo’nun neden böyle yaptığını biliyorum. Tek söyleyebileceğim bu. Şimdi istediğinizi düşünebilirsiniz” dedi.

Ronaldo’ya, Messi – Neymar ve Suarez’in saha dışında da iyi birer arkadaş oldukları da hatırlatıldı. Benzema ve bale ile sorunlar yaşadığı öne sürülen Ronaldo, her oyuncunun birbirileri ile dost olması gerekmediğini söyledi. Önemli olanın sahadaki performans olduğunu dile getiren Ronaldo; “Manchester United’da Şampiyonlar Ligi-ni kazandım… Ancak Giggs, Scholes ve Ferdinand gibi bazı oyunculara sadece Mmerhaba’ ya da ‘Günaydın’ diyordum. Dışarıda onlarla arkadaş değildim ama sahadaki uyumumuz harikaydı. Önemli olan da bu” diye konuştu.

- Sponsor Bağlantı -

SON HABERLER