Sneijder sezon sonu ayrılmayı düşünüyor

Galatasaray’ın Hollandalı yıldızı Wesley Sneijder ilk kez sezon sonu Galatasaray’dan ayrılabileceğini açıkladı.

Hollanda basınına konuşan Wesley Sneijder, sezon sonunda Amerika, Birleşik Arap Emirlikleri yada Hollanda kulüplerinin tekliflerini değerlendirebileceğinin sinyallerini verdi.

32 yaşındaki Sneijder, daha önceki röportajlarında Galatasaray’dan ayrılmak istemediğini söylüyordu. Galatasaray’da Sneijder’ın sözleşmesi gelecek sezon sonuna kadar devam ediyor.

De Telegraaf gazetesine özel bir röportaj veren Sneijder “Sezon sonunda durumumu değerlendireceğim” ifadesini kullandı.

Galatasaray’daki mali durumu yakından takip ettiğini söyleyen yıldız oyuncu, “Burada kulübün ne istediği de önemli. Çok fazla borçları var ama mesela gelecek sezon nasıl bir takım kurmayı planlıyorlar? Eğer iki taraf da memnun değilse bunca fantastik yıldan sonra birbirimize karşı dürüst oluruz diye düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

Çin ya da ABD’de oynama fikrine sıcak bakıp bakmadığı sorulan Sneijder, “Bu tarz konuları Blind’le de konuşuyoruz. Çin’den gelen teklif oldukça ciddiydi ama benim için hiçbir zaman ciddi bir seçenek olmadı. Amerika? Daha iyi bir seçenek olarak görünüyor. Birleşik Arap Emirlikleri ya da Hollanda’da da olabilir” cevabını verdi.

- Sponsor Bağlantı -

SON HABERLER