Sneijder’ın menajeri Başakşehir ile anlaştı

Wesley Sneijder’ın menajeri Guido Albers’in Başakşehir ile görüştüğü ve maaş konusunda anlaşmaya vardığı iddia ediliyor.

Galatasaray’da ki geleceği belirsizliğini koruyan Wesley Sneijder için flaş bir iddia ortaya atıldı. İstanbul’da kalmak isteyen Sneijder için Başakşehir kulübünün devreye girdiği ve oyuncunun bonservisini Galatasaray’dan alması durumunda aynı maaş ile Başakşehir’de oynayacağı iddia edildi.

Önümüzdeki yaz Dünya kupasında Hollanda milli takımıyla sahada yer almak isteyen Sneijder ilk 11’de oynayabileceği bir takıma gitmek istiyor. Galatasaray yönetiminin ısrarla göndermek istediği Sneijder’ın Galatasaray ile yapacağı son görüşme sonrasında kesin kararını vereceği öğrenildi.

33 yaşındaki yıldız oyuncu için İtalyan Sampdoria kulübünün de girişimleri olduğu ancak Sneijder’ın İstanbul’da ki düzenini bozmak istemediği için Başakşehir’e daha yakın olduğu iddialar arasında.

Son gelişme: Galatasaray kulübü Wesley sneijder’ın sözleşmesini feshetti. Yapılan fesih anlaşmasına göre; Sneijder, Mayıs 2018’e kadar Süper Lig’de bir kulübe imza atarsa Galatasaray kulübüne 20 milyon Euro ödeyecek. Bu maddenin anlaşmaya eklenmesinin ardından Sneijder’ın Başakşehir kulübüne gidişinin önüne geçilmiş oldu.

- Sponsor Bağlantı -

SON HABERLER