28 Şubat 2024 Çarşamba

Trabzonspor’da 3 forvet satılık

Trabzonspor’da yeni sezonun planlaması ve kadro çalışmaları sürüyor. Yeni sezona 24 kişilik oyuncu kadrosu ile başlamayı hedefleyen bordo mavililer, Cardozo, N’Doye ve Yatabare ile yollarını ayırmayı planlıyor.

Cardozo için ciddi teklifler alan, NDoye’yi takasta kullanmayı planlayan ve Yatabare için de gelecek en iyi teklifi değerlendirecek olan bordo mavili yönetim, bir kaliteli forveti ise kadrosuna katarak hücum hattını güçlendirmek istiyor.

Mali fair play kuralları çerçevesinde önce elindeki oyuncuları çıkarma zorunluluğu bulunan bordo mavililerin, kadroda yer açılmasının ardından golcü transferini sonlandıracak.

Satış listesine koyulan Yatabare için Dubai’den bir kulübün takas teklifinde bulunduğu, yönetimin ise bu teklife sıcak bakmadığı öğrenildi. Trabzonspor’un Malili futbolcu için belirlediği fiyata ulaşılması halinde transferine sıcak baktığı ifade edildi.

Bu arada Trabzonspor’un genç yeteneği Abdülkadir Ömür’ün, gelecek sezonda A takım kadrosunda yer alıp almayacağı kampta sergileyeceği performansa göre netleşecek. Teknik Direktör Ersun Yanal’ın 16 yaşındaki Abdülkadir’i takıma kazandırmak istediği belirtilirken, bu anlamda genç oyuncunun yurtdışı kamplarında ortaya koyacağı performansın belirleyici olacağı öğrenildi.

- Sponsor Bağlantı -
- Sponsor Bağlantı -

SON HABERLER