28 Şubat 2024 Çarşamba

Vodafone Arena’da bilet fiyatları açıklandı

Beşiktaş kulübü, Vodafone Arena’da oynanacak Bursa, Kayseri ve Osmanlı maçları için 3’lü bilet paketi hazırladı.

Beşiktaş kulübünden yapılan resmi açıklama;

Futbol Takımımızın Spor Toto Süper Lig’in 28., 31. ve 33. haftasında; Bursaspor, Kayserispor ve Osmanlıspor ile oynayacağı karşılaşmaların üçlü bilet satışlarına, 29 Mart Salı günü saat 14.00 itibariyle başlanacaktır.

Vodafone Arena Kombine Sahiplerine Öncelikli Üçlü Bilet Alım Hakkı
Vodafone Arena’dan kombinesi olan taraftarlarımız; Bursaspor, Kayserispor ve Osmanlıspor ile oynayacağımız karşılaşmar için kendi koltuklarını öncelikli olarak üç maçlık satın alabileceklerdir. Kombine sahiplerine öncelikli bilet satışları, 29 Mart Salı günü saat 14.00 – 5 Nisan Salı günü saat 23.59 tarihleri arasında www.passo.com.tr internet sitesinden yapılacaktır.

Beşiktaşımızı Yalnız Bırakmayan Taraftarlarımızın İkinci Öncelikli Bilet Alım Hakkı
Vodafone Arena’dan kombinesi olmayıp, Beşiktaşımızı Atatürk Olimpiyat Stadyumu, Torku Konya Arena, Ankara Osmanlı Stadyumu ve İstanbul Başakşehir Fatih Terim Stadı’nda oynadığımız iç saha maçlarında yalnız bırakmayan taraftarlarımız ikinci öncelikli üçlü bilet satın alımı yapabileceklerdir. Taraftarlarımız, üçlü biletlerini 6 Nisan Çarşamba günü saat 14.00 – 8 Nisan Cuma günü saat 23.59 tarihleri arasında www.passo.com.tr internet sitesinden satın alabilecektir. Bilet satışları sadece BJK logolu Passolig sahibi taraftarlarımıza yapılacaktır.

Kurumsal Kombine Sahiplerinin Öncelikli Üçlü Bilet Alım Hakkı
Vodafone Arena’dan kurumsal kombine sahibi firmalar; Bursaspor, Kayserispor ve Osmanlıspor ile oynayacağımız karşılaşmalar için kombine koltuklarını öncelikli olarak üç maçlık satın alabileceklerdir. Kurumsal kombine sahibi firmalara öncelikli bilet satışları, 29 Mart Salı günü saat 14.00 – 5 Nisan Salı günü saat 23-59 tarihleri arasında www.passo.com.tr internet sitesinden yapılacaktır. Bilet satışları sadece BJK logolu Passolig sahiplerine yapılacaktır.

Biletlerin Genel Satışa Sunulması
Vodafone Arena’dan kombine sahibi taraftarlarımızın öncelikli olarak bilet alma haklarının sona ermesinin ardından bilet kalması durumuda, kalan üçlü biletler 9 Nisan Cumartesi günü saat 14.00’den itibaren www.passo.com.tr internet sitesi üzerinden satışa sunulacaktır. Bilet satışları sadece BJK Logolu Passolig kartlarına yapılacaktır.

Engelli Tribün Bilet Talepleri
Yüzde 50 ve üzeri engelli taraftarlarımızın, bilet taleplerini 29 Mart 2016 tarihinden itibaren ekte belirtilen formu eksiksiz doldurarak istenilen belgelerle birlikte 0212 258 81 94 numaralı faks numaramıza göndermeleri gerekmektedir. Engelli tribün bileti, Vodafone Arena Stadyumu engelli tribün kapasitesiyle sınırlı olduğundan 29 Mart 2016 tarihinden itibaren yapılacak talep sırası dikkate alınarak bilet yüklemeleri yapılacaktır. Engelli biletlerinden faydalanacak taraftarlarımızın BJK logolu Passolig kartlarının olması gerekmektedir.

3 iç saha maçı için belirlenen fiyatlar ise şöyle oldu;

vodafone arena 3lü bilet

 

- Sponsor Bağlantı -
- Sponsor Bağlantı -

SON HABERLER