Beşiktaş’tan 3 yerli oyuncu hamlesi

Beşiktaş yaz transfer döneminde Süper Lig’de forma giyen 3 yerli oyuncu için girişimlere şimdiden başladı. Yaşlanan kadroyu gençleştirmek ve yerli oyuncu sayısını arttırmak isteyen siyah beyazlılar teknik heyet tarafından belirlenen oyuncuların transferini hızlıca bitirmek istiyor.

Trabzonspor’da forma giyen ve birçok Avrupa kulübünün radarında olan Okay Yokuşlu için ilk teması kuran Beşiktaş’ın takas ve para teklif ettiği ancak Trabzonspor yönetiminin ilk teklife olumlu yanıt vermediği öğrenildi.

İkinci hedef ise Alanyaspor forması giyen Emre Akbaba. Peşinde Galatasaray ve Fenerbahçe’nin de olduğu bilinen genç oyuncu için kulübüne bonservis soran yöneticilerin 5 Milyon Euro yanıtını aldıktan sonra beklemeye geçtikleri öğrenildi.

Kartal’da son hedef ise Osmanlıspor forması giyen Musa Çağıran. Kümede kalma mücadelesi veren Osmanlıspor’un durumunun netleşmemesi nedeniyle bu transferi bekleten siyah beyazlıların kısa süre içerisinde oyuncunun kulübü ile transfer görüşmelerine başlaması bekleniyor.

SON HABERLER