İddaa tahminleri ve günün banko kuponu (23 Aralık 2017 Cumartesi)

Neredeyse major liglerin tamamında maçların bulunduğu 23 Aralık Cumartesi gününe ait iddaa bültenini inceleyen deneyimli editörlerimiz sizler için iddaa tahminleri ve günün banko kuponunu hazırladılar.

Tahminlerini oluştururken Lider iddaa tahminleri uygulamasından faydalanan editörlerimiz kazanmak isteyen bahis severlere kendi kullandıkları bu uygulamayı tavsiye etmektedir.

Günlük iddaa tahminlerimize göz atmadan iddaa oynamayın! Sizde kazananlar arasındaki yerinizi alın. İddaa’da kazananlar arasında yer almak için geçmiş maçlardaki başarı oranları ve sakatlık durumlarına göre özel olarak hazırlanan sistemsel iddaa sayfamıza da mutlaka göz atınız.

Aşağıda verilmiş olan oranlar Türkiye’de oynanan yasal iddaa oranlarıdır.

124 MILAN – ATALANTA iddaa tahmini

Milan sahasında oynadığı son 2 maçta 5 gol attı. Atalanta oynadığı son 3 deplasman maçında da gol attı. Aralarında oynadıkları son 3 maçın 2’sinde karşılıklı gol oldu. Bu maçta karşılıklı gol olma ihtimali %55 TAHMİN: KG Var ORAN: 1,45

108 LAZIO – CROTONE iddaa tahmini

LAzio son 5 iç saha maçında gol attı 4’ünde gol yedi. Crotone son 5 deplasman maçının 3’ünde gol atamadı. Bu maçta 3.5 altı gol olma ihtimali %54 TAHMİN: 3.5 Alt ORAN: 1,55

110 SİVASSPOR – BEŞİKTAŞ iddaa tahmini

Sahasında oynadığı son 5 maçın 4’ünü kazanan Sivasspor bu maçların tamamında gol attı 4’ünde gol yedi. Beşiktaş ise son 5 deplasman maçının 4’ünde gol attı. Bu maçta karşılıklı gol olma ihtimali %62 TAHMİN: KG Var ORAN: 1,40

Daha fazla tahmin ve banko kupon için Lider İddaa Tahminleri Uygulamasını İndir

İDDAA’DA NASIL KAZANILIR?
Daha fazla maç tahmini, iddaa maç analizi ve günlük banko kuponlar için editörlerimizin de destek aldığı Android Uygulaması Lider İddaa Tahminleri’ni telefonunuza kurmanızı ve günlük olarak takip etmenizi tavsiye ediyoruz. Bu uygulama sayesinde günlük çok daha fazla tahmine erişecek, hazırlanan ve beğendiğiniz kuponları oynama şansınız olacak.

Lider İddaa Tahminleri uygulaması sadece bilgi amaçlıdır. Bu uygulamada bulunan birçok deneyimli editörden alacağınız iddaa tüyoları ile dilediğiniz yerden iddaa oynayabilirsiniz.Sporkolik editörleri iddaa yorumları ve iddaa tahminlerini hazırlarken çok düşük oranlı maçları dikkate alınmamışlardır. Yukarıda yapılan maç yorumlarına göre kendi kuponunuzu hazırlayabilirsiniz yada lider iddaa tahminleri uygulamasının hazırladığı günlük iddaa kuponlarını oynayabilirsiniz.

SON HABERLER