İddaa tahminleri ve günün banko kuponu (7 Aralık 2017 Perşembe)

UEFA Avrupa ligi maçlarının yer aldığı 7 Aralık 2017 Perşembe gününe ait tüm maçları analiz eden iddaa editörlerimiz sizler için iddaa tahminleri ve günün banko kuponunu hazırladılar.

Günlük iddaa tahminlerimize göz atmadan iddaa oynamayın! Sizde kazananlar arasındaki yerinizi alın. İddaa’da kazananlar arasında yer almak için geçmiş maçlardaki başarı oranları ve sakatlık durumlarına göre özel olarak hazırlanan sistemsel iddaa sayfamıza da mutlaka göz atınız.

Aşağıda verilmiş olan oranlar Türkiye’de oynanan yasal iddaa oranlarıdır.

617 BAŞAKŞEHİR – BRAGA iddaa tahmini

Avrupa liginde sıkça rotasyona giden Başakşehir takımı gruptan çıkmayı garantilemiş olan Braga’yı yenemezse gruptan çıkamaz. Başakşehir kazanıp Hoffenheim’ın da kazanmasını bekleyecektir. Başakşehir’in kazanma ihtimali %50 TAHMİN: 1 ORAN: 1,55

615 COPENHAGEN – TIRASPOL iddaa tahmini

Bu maçı kazanan gruptan çıkacak. Copenhagen deplasmanda bu takım ile 0-0 berabere kalmıştı. Copenhagen’ın sahasında bu maçı kazanma ihtimali %47 TAHMİN: 1 ORAN: 1,55

628 MARSILLE – SALZBURG iddaa tahmini

Salzburg gruptan çıkmayı garantiledi. Marsilya sahasında berabere bile kalsa gruptan çıkacak. Marsilya’nın sahasında oynanacak bu maçı kazanma ihtimali %50 TAHMİN: 1 ORAN: 1,40

Daha fazla tahmin ve banko kupon için Lider İddaa Tahminleri Uygulamasını İndir

İDDAA’DA NASIL KAZANILIR?
Daha fazla maç tahmini, iddaa maç analizi ve günlük banko kuponlar için editörlerimizin de destek aldığı Android Uygulaması Lider İddaa Tahminleri’ni telefonunuza kurmanızı ve günlük olarak takip etmenizi tavsiye ediyoruz. Bu uygulama sayesinde günlük çok daha fazla tahmine erişecek, hazırlanan ve beğendiğiniz kuponları oynama şansınız olacak.

Lider İddaa Tahminleri uygulaması sadece bilgi amaçlıdır. Bu uygulamada bulunan birçok deneyimli editörden alacağınız iddaa tüyoları ile dilediğiniz yerden iddaa oynayabilirsiniz.

Sporkolik editörleri iddaa yorumları ve iddaa tahminlerini hazırlarken çok düşük oranlı maçları dikkate alınmamışlardır. Yukarıda yapılan maç yorumlarına göre kendi kuponunuzu hazırlayabilirsiniz yada lider iddaa tahminleri uygulamasının hazırladığı günlük iddaa kuponlarını oynayabilirsiniz.

SON HABERLER